Pocit ako na strašenie a tetánia

26. sep 2023

Prosim vas mam tetaniu.
Toto som nemala...mam od rana pocit ze ma ma striast ale nestrasie aj teraz ,k tomu sa pre dcjvilou pripojili uz pre mna zname prejavy tetanie( naval tepla, trpnutie jazyka guca v krku atd...) ked ma strasie tak len na jednej polovici tela ale to iba niektore sni som si vsimal...teraz som amala viac stresu moze byt teda tetania? Dakujem

zuzkaa1991
26. sep 2023

Moze jasne vela ludi to ma...trepa ist na neurológiu spravia testy ;) kupte si depress to mi zaberia na také stavy niekomu aj magnézium (ten mne skodi) alebo ked mam take silne stavy dam si aj guajacuran

ivanakaka
26. sep 2023

neurolog, psycholog, psychiater magnezko daj aj Gemerka, banany

jamimo
27. sep 2023

áno, je to prejav tetánie... začni užívať kvalitne vstrebateľné magnézium, Magnerot, magnézium chelát, malát, bisglycinát. Magnerot je ororát, môžeš užívateľ 1 týždeň 3x denne 2 tablety, tak sa píše aj v príbalovom letáku. Uvar si silný medovkový čaj. Pi Gemerku. Neviem ako pracuješ so svojou. tetániou, aké máš spúšťače, napr. stres, hlad, kofeín, menzes, hluk, krik, davy, výšky... Skús predýchať, pustiť relaxačnú hudbu, zamestnať ruky, hlavu jednoduchou činnosťou, napr. triedenie ponožiek, vymaľovánka....
Odporúčam psychológa, a knihu
https://www.databazeknih.cz/knihy/zazrak-jmenem...
Neboj, nájdeš si svoj spôsob a bude ti lepšie.