Pocit ako keby mi sťahuje a skrúca črevá v ľavej časti brucha

20. dec 2023

Pekný večer.
Nie každý deň(neviem čím to je podmienené ) , ale často sa mi stáva že začnem mat pocit na stolicu , tak idem na wc a počas vyprázdňovania zacnem cítiť v ľavej časti brucha take akoby mi niekto skrúca ,sťahuje črevo až sa mi zle dycha pri tom a nedá sa ani vystrieť(ťažko to opisat ). Vtedy mi je najlepšie keď si ľahnem a vystriem sa a masírujem brucho. (Aj si citim čreva pri tom take tvrdé “valčeky” v bruchu ) No po tom mám pocit ešte znovu na toaletu … 🤔 tak že niekdy idem aj 2-3krat zasebou ale nepreháňa ma.

Nestretla ste sa stym niektora ?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. dec 2023

@chodec15 bola som, vraj tam mám všetko v poriadku

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk1111111111
21. dec 2023

A mas to stale? Ci len vcera, dnes? Podla toho sa riad. Ci si nieco nezjedla, co bezne nejes, alebo sa si neprejedla, lebo teraz sa vela pecie k vianociam a ludia pojedia piate cez deviate.. Mozno Ta len z niecoho "zapeka". Alebo, skus svojej dr., ci by Ta na sono neposlala, ak to mas castejsie, ked si na kolono bola, tak predpokladam, ze castejsie.. Mne sa to stava pri nevhodnej strave, taketo strasne krce na odpadnutie v lavej casti, ale ja som chora na creva, po jednom raze (vyprazdneni) to prejde. U Teba to moze byt aj nieco ine, tazko to urcime, neda sa riadit tym, ze to bude isto to iste.