Počet očkovaní na Covid-19

3. dec 2023

Kolkokrat ste sa dali zaockovat vakcinou proti covidu? Ako ste spokojne? Ja nadmieru…

diewcatqoo
3. dec 2023

Mam dve ockovania 3x absolvovany covid. Moje emocie voci tomu nie su ziadne, nehodnotim to ani ako spokojnost, ani ako nespokojnost. V podstate mi je to jedno. Dalsie ockovania proti covidu zatial nemam v plane.

pribinak
3. dec 2023

Mam 3 očkovania, covid som nemala, teda neviem o tom, že áno.
Ďalšie očkovanie neplánujem.

stellarstar
3. dec 2023

Mam 4 očko, 1x covid a mňa už stačilo. Na covid sa už nenechám očko a na chrípku ako každý rok

miskakyska
3. dec 2023

..presne 0x
.. spokojná som tiež...len mi je mi ľúto tých, ktorí sa teraz prebíjajú životom so zdravotnými problemami, ktoré ich sklátili po očkovaní

lindous
3. dec 2023

3x, covid som nemala, nikdy mi nenapadlo sa zamýšľať nad tým či som spokojná alebo nespokojná, beriem to neutrálne, nemala som žiadne problémy, ani nepoznám osobne nikoho kto by mal

gejb
3. dec 2023

0x. Kovid som nikdy nemala. Takže spokojná.

slavomira236
3. dec 2023

Ja 2x..kovid som nemala..uz som aj zabudla na ockovanir ze bolo

eliska125
3. dec 2023

2x zaockovana…
Covid prekonany 4x 😂 dalsie neplanujem

ikka204
3. dec 2023

2x ocko, covid som nemala, ziadne zdravotne problemy nemam. Odvtedy som uz stihla vynosit a porodit zdrave dieta. Vtedy som to povazovala za potrebne, momentalne nie. Iba ak by znovu nastupili nebezpecnejsie varianty. A je mi luto kopec ludi, ktori na kovid zomreli a ktori sa po kovide potykaju s vaznymi zdravotnymi problemami

janinah
3. dec 2023

4x.ockovanie ...1x covid.nie lahky......je mi ľúto tých ktorí pomreli.lebo sa zaočkovať nedali.lebo aj chceli.ale smrť pre nich prišla skôr ako vakcina...môj otec napr.na očkovanie čakal.ale bohužiaľ nestihol to

janai1
3. dec 2023

3x ockovanie, 1x covid
Nejako sa nezamyslam nad tým prečo by som mala byť spokojná z ockovania. Beriem to rovnako ako akékoľvek iné ockovanie/vyšetrenie

lucia13022023
3. dec 2023

3x očkovaná, covid som prekonala 2x, 1x bol bez očkovania úplne v pohode, 2x bol po očkovaní a bolo mi hrozne. Ci to ma niečo spoločné, neviem 🤷‍♀️
Ale pamätám si ako ma strašili (chceli sme babo) ze keď sa dám zaočkovať tak budem neplodná. Podarilo sa na prvý krát. Potom mi zas hovorili ze môžem potratit kvôli tomu - tehotenstvo bez komplikácií a zdravé dieťa🙈 ľuďom prepinalo v tej dobe

dzulli1980
3. dec 2023

3x očkovaná, 2x COVID-19 prekonaný ... u mňa očkovanie spustilo sériu zdravotných problémov, dovtedy som bola zdravý, aktívny človek ... takže, keby som si mohla ešte raz vybrať, zaočkovať sa nedám.

stellarstar
3. dec 2023

@janinah aj očkovaní pomreli na covid nie len nezaočko

elmivelmi
3. dec 2023

Mam 0 ockovani a co id som nemala🙂A to sme sa poctivo kazdy sopel testovali.Ja som stastna ,ze som nepodlhla panike a mediam a som sa nedala zaockovat.

veklipo
3. dec 2023

@miskakyska lutost je vec srdca, nie názoru na očkovanie.
Ak Ti je úprimne ľúto, tak potom určite aj ľudí, ktori tu mohli byt ešte medzi nami, ak by sa očkovať dali.
Inak používaš slovo “ľútosť” len ako frázu. A frázam ludia neuveria.
V tejto diskusii, na tejto platforme Ti to môže byt jedno. V reálnom živote nemalo.

miskakyska
3. dec 2023

@veklipo jedno je len koliesko na fúriku 😘

mamina7070
3. dec 2023

4 ocko 1 stredne tazky covid (bez ocko by som to nedala tak ako moj neocko kolega)

na covidakoch v nemocke som bola jedina ockovana ( ja ma ine zavazne ochorenia) a bolo hrozne pozerat sa na tych ludi vedla mna chlapik odmietol ventilaciu pri saturacii 60% neockovani

veklipo
3. dec 2023

@miskakyska tak to si ma upokojila.

janinah
3. dec 2023

@stellarstar viem....ale očkovaním dostali ľudia šancu to prežiť...neockovani tu šancu nemali

ndrag
3. dec 2023

mam 4x, pojdem sa dat preockovat ak stihnem aj tento rok. No ja teda neviem, ci som spokojna 😒. Jezibaby a strigy tu na MK vestili rozne neduhy po ockovani, tak si teda hovorim, ze ako dobre, mozno skonicm dochramana na ID a nebudem musiet viac pracovat.. Klamarky, zdrava som ako rybicka!!!! 😠

syslik81
3. dec 2023

@miskakyska snad myslis po akomkolvek ockovani.. lebo kto ma raz na daco alergiu hold nezvladne ockovanie ... tak isto ako xy ludom akekolvek ockovanie pomohlo

panonia
3. dec 2023

Ani raz a som spokojná ako všetci čo sa nedali😁.

vanilkovazmrzka
3. dec 2023

3x, ale este v casoch, ked to bolo nutne pre normalny zivot, takze uz vlastne nie som zaockovana 🙂

vanilkovazmrzka
3. dec 2023

@dzulli1980 a kde mas istotu, ze tie problemy nemas ako nasledok choroby?

siska53
3. dec 2023

Ja som sa dala 2x, aby som mala klud. 3.x som sa uz nedala. Kovid, co vieme z testov sme mali raz. Ci ockovani 3x, 2x alebo neockovani a bez ohladu na vek, v nasej rodine, priebeh kovidu ako bezna lahka viroza. U mna len unava bola vacsia ako pri inych chorobach. Ja sa nedavam ani na chripku ockovat. Dala som sa 2x, po druhom raze som paradne ochorela a muzovi som aj zakazala sa ockovat proti chripke, kedze zakazdym totalne ochorel.

janinah
3. dec 2023

@lucia13022023 záleží,kto na také nezmysly naletel....stacintrochu zdravého sedliacke rozumu,aspoň priemerne iq a vieš,kde je sever

la_dolce_vita
3. dec 2023

Bola som za ockovanie, ovsem po tom tretom som dostala kovid, 2 tyzdne silne migreny a tak uz si nie som taka ista, co sa toho tyka. Uz ani neplanujem sa ockovat. Ta doba uz je nastastie prec a berie sa to ako chripka, pri nej mam dobre skusenosti s ockovanim.

valeria_h
3. dec 2023

Nedala som sa a som tiež nadmieru spokojná.

maryetta
3. dec 2023

2x očkovaná.
A aktualne lezim s tretim kovidkom. Ale teda v polovici 8.mesiaca tehu ziadna sranda teda ☹