Po tele mám ako keby štípance

kofolka0402
14. sep 2021

Dobrý den pred par dnami som sa rano zobudila a mam vsade po tele taketo akoby stipance po tele, ktore vobec nesvrbia.Sem tam ma niektora trocha zasvrbi ale minimalne.Ani neviem ze ich mam.Nebolia.Mam ich na krki,rukach nohach stehnach chrbte bruchu.Doma som uz vsetko prehladala vydezinfikovala.Z rodiny to mam iba ja.Nemoze to byt aj nejaka alergia?

amelie2017
14. sep 2021

Ja som tak mala minuly rok na jar. Stipance po celom tele, niekedy svrbeli, niekedy nie. Mala som ich len ja. Vsetko som vydezinfikovala, v noci striehla na plostice, uz som bola na nervy. Az som sa jedno rano zobudila s takym vysypom v celom dekolte, ze som sa sla zblaznit od svrbenia. Hned dal dr. inekciu na alergiu, tabletky na 2 tyzdne a bolo dobre. Takze to moze byt alergia.

tasticka59
14. sep 2021

Moze to byt alergia, plostice stipu inak co viem. No mozno by nebolo zle vytepovat madrace a oprat postelnu bielizen na vyssej teplote

henka80
14. sep 2021

@kofolka0402 podla mna alergia na liek, uzila si nejaky liek?

kofolka0402
autor
14. sep 2021

@tasticka59 vsetko mame nove v dome byvame pol roka...Postelne som prala na max. Tak naozaj neviem.A vystriekala som cely dom biolitom a po zemi som nasla par takych malych ciernych musiek .

kofolka0402
autor
14. sep 2021

@henka80 liek nie stale len to iste co beriem ale vtedy som zjedla paradajku.Lenze nikdy som sa zo zeleniny nevyhadzala..Uz som z toho na nervy.Ale vobec to nesvrbi tak nechapem

kofolka0402
autor
14. sep 2021

@amelie2017 dufam ze to bude len nejaka alergia..Ale mna to nesvrbi..asi len 3 tie bodky ma ra, zasvrbeli a to ich mam po tele okolo 30

tasticka59
24. sep 2021

Tak potom neviem, co by to mohlo byt. Nejaky pavuk? To nemoze byt? Alergia podla mna nie.

kofolka0402
autor
24. sep 2021

@tasticka59 nakoniec to bol asi komar..lebo viac sa to nezopakovalo