Po rozchode ma nič nebaví

25. nov 2019

Ahojte asi sa potrebujem len vyrozprávať, som po rozchode, boli sme spolu len 3,5 roka ale mala som pocit že sme si sudeny, idealny muž pre mna atd...teraz to nezvladam, neskutočne mi chyba, až mi je z toho fyzicky zle. Nič ma nebaví, ked mam volno z prace ako napríklad aj tieto dni, neviem sa prinutit k ničomu, navyse neurobim nič, nevladzem ani poskladat pradlo a podobne bežné veci, len lezim a čumim do blba a rozmyslam nad ním....vôbec neviem čo mam robiť ...

sandyka90
25. nov 2019

Ahoj... chápem a asi tieto pocity sa ťa ešte určitú chvíľu budú držať... Bývaš sama či s rodinou?
Skús sa stretávať častejšie s kamarátkami, s rodinou, navštevovať nejaké kurzy, fitko...

h2
25. nov 2019

Ahoj, je mi ľúto, čo prežívaš. Podľa mňa to nie je "len" 3 a pol roka, ale "až" 3 a pol roka. Veď to je slušne dlhá doba. Tvoje pocity sú úplne prirodzené a chce to len čas.

lenocka0301
25. nov 2019

vies ja som bola s jednym chalanom 6 rokov, tiez ked sme sa rozisli som mala tento pocit a to som vztah ukoncila ja,ale teraz viem,ze to bolo to najlepsie rozhodnutie v mojom zivote. neboj par dni sa potrapis ale prejde to a casom uvidis,ze zivot je krasny aj bez neho. Venuj sa kamaratom,rob co ta bavi 😘

lennaa
26. nov 2019

Je to normalne, tri roky nie je malo, takze boliet to bude, tie pocity nie su prijemne, ale prejdu. Len si treba dopriat cas, netreba travit cas osamote, vezmi si to tak, ze teraz mas cas na veci, ktore mas rada 😉

kvetinka75
26. nov 2019

je to normálne, treba čas, kým to prejde. Darmo ti budeme písať, choď s kamarátkami, do fitka, do kina. Asi sa ti ani nechce. Je to normálne. Neboj, raz to prejde. držím palce