PN - kontrola

12. aug 2023

Otázka mal niekto kontrolu v blízkej dobe v sobotu alebo v nedeľu ?

viestta
12. aug 2023

Kontroly chodia aj cez vikendy

autor
12. aug 2023

@viestta otázka znela ,či niekto v blízkej dobe mal
Áno viem že chodia

viestta
12. aug 2023

Ked uz, tak v nedavnej dobe, blizka moze byt len buducnos, minulost je nedavna

nelca84
12. aug 2023

Ked niekto napise, ze nemal, tak odides na vikendovy pobyt a budes dufat, ze ani tebe nepridu?

danielittar
12. aug 2023

Kamarátka mala minulý mesiac v nedeľu večer, takže chodia stále ... Ja som na PN takmer od začiatku tehotenstva, teraz ťahám na ôsmy mesiac a nemala som nikoho, ale samozrejme na to sa netreba spoliehať.

marhulka13
12. aug 2023

Ja v aprili

maciatkolulu
12. aug 2023

Sestra mala pred mesiacov v nedeľu o 18.00,kamoška mala tiež doobeda. Sused je dlhodobo a mal dva dni po sebe ,aj v sobotu a aj v nedeľu. Takže veľa šťastia.

rawmamka
12. aug 2023

Áno, kontroly chodia najmä v časoch, kedy sa očakáva, že pacient bude mať tendencie porušiť liečebný režim, navyše cez víkend sa nedá zohnať "dodatočne" pečiatka od lekára, že si bola v danom čase kontroly na vyšetrení (keďže lekári majú ordinačné hodiny cez pracovné dni, ibaže by si mala známeho lekára na urgente/pohotovosti, ktorý bude ochotný riskovať so svojou pečiatkou ) takže o to väčší risk, že človek príde o nemocenské dávky a narobí si zbytočné problémy. Je to 50:50 a treba zvážiť, či to za to stojí, ak áno, tak smelo do toho.

vkatush
12. aug 2023

Známy mal za týždeň 3x. Pri poslednej im už povedal, že nech sa ozvú dopredu, urobí im koláč a kávu.

autor
12. aug 2023

@vkatush tak to už je veru na kávu

ibrunova
12. aug 2023

Ja som bola dva mesiace a nič. Kamoška tri dni a prišli. V nedeľu o 14.30. Riaď sa tým, že ak si PN, máš dodržiavať, čo treba, inak vždy riskuješ..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. aug 2023

@ibrunova tak áno no prišli presne pol hodinu pred vychadzkami

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
12. aug 2023

Úplne zbytočne nad tým medituješ.

maciatkolulu
12. aug 2023

Ako,ale nerozumiem,veď si PN,tzn máš zdravotný problem ,tzn,nemáš behať ,keď môžeš,tak snáď si zdravá a zrus PN a hajde práca 😉potom môžeš vypadnúť na celý víkend

alickapusinka
12. aug 2023

áno chodia kontroly aj cez víkend.

alickapusinka
12. aug 2023

@mb2021 aj ku mne prišli v nedeľu tiež o 14:00.

alickapusinka
12. aug 2023

Ja som bola PN 1 týždeň a ukázali sa v nedeľu poobede.