Pľuzgiere na pere - žaba?

danka2009
4. sep 2022

Ahojte, spravili sa mi na spodnej pere z vnútornej strane také malé pľuzgiere ( my to voláme doma že žaba ) a mám ich tam asi 10 a strašne to boli pri jedení, fungujem len na kamistad masti aby to stlmilo bolesť nech sa môžem najesť hrozna bolesť a ani rozprávať nemôžem ... Fialovu vodičku tiež používam ale nepomáha :( prosím vás čo pomôže čo najrýchlejšie lebo je to ozaj hrozne a už nevládzem s tou bolesťou žiť ďakujem 😅

anavixy
4. sep 2022

Žabou volaju asi vacsinou ludia soor-mucnivku, kvasinky v ustach. Ty mas asi afty, nie? Hladaj nieco na ne v lekarni (ja osobne skusenost nemam, len rada ak by si nevedela presny nazov). 🍀

moonlight1210
5. sep 2022

Na afty zabera aj Herbadent. Dat na vatovu tycinku (na cistenie usi) par kvapiek a kazdu aftu vytriet zvlast dalsou tycinkou.

Bude to v prvych sekundach palit ako cert (akoby ti tam bodli ihlu). Ale “vypali” ju to a zacne sa stahovat. Pri mensich vacsinou staci vytriet raz a zvycajne sa do druheho dna stiahnu a vyhoja (nasa skusenost. Ale my ich vytierame hned, ako sa objavia).
Iba niekedy treba postup opakovat.

Treba zaroven posilnit imunitu, doplnit vitaminy (cecko a becko napriklad) a striktne dodrziavat ustnu hygienu.

A roztok je hnedy a farbi, tak opatrne s manipulaciou.