Plombovanie zuba - bolesť

kessy25
21. mar 2023

Ahpjte dnes som bola na plombovani zuba zub ma nebolel len sem tam som citila tlak ale nic hrozne vlastne ho plomboval lebo na preventivnej videl ze tam je kaz.. dal injekciu a isiel dost do hlbky az nervy bolo vidiet ..nic som necitila ale teraz ako prestala injekcia posobit tak zub zacal strasne boliet je to normalne ? Alebo nieco tam pokazil 🥹😭

kiki68
21. mar 2023

@kessy25 tazko povedat, ak bolest bude pretrvavat aj dalsie dva dni ist naspat k lekarovi

gelory
21. mar 2023

Nemyslím si, že by tam niečo pokazil. Len vieš vŕtal ti tam jedno s druhým a je podľa mňa normálne, že po odznení injekcie si to takto začala cítiť. Myslím si však, že to prejde. Daj si ešte či už obklad alebo nejakú tabletku, ale vravím, myslím, že to prejde

romikk22
21. mar 2023

@kessy25 ahoj je to v pohode . Nedávno som bola blombovat aj ja jeden zub a ako prestala účinkovať injekcia mňa ten zub bolel týždeň až potom sa dal do poriadku . Stalo sa mi to 1x síce ale bola som medzi tým to dat preistotu pozrieť ci je to ôk a všetko bolo v poriadku aj zubár povedal ze môže sa stať že môže zub bolieť kým sa dá do kludu aj dlhsie