Plešina hneď nad čelom

25. okt 2023

Baby,začína mi plešina hneď nad čelom,asi 2x2cm,nie je to úplne lysé,ešte pár vlasov tam je.Ostatné vlasy mám pomerne husté.Dlhe po lopatky.Otazka je,aký účes?Ofina?Ale z čoho?V cope vyzerám komicky.Vlasy sú inak zdravé,nefarbim,nefenujem aby ešte viac nezoslabli.Len to neviem upraviť aby sa to zamaskovalo

basulaak
25. okt 2023

Daj fotku. Moze to byt androgenna alopecia. Ta ma obycajne nad celom priesvitne miesto. Aj cesticka vtedy redne. Kup si vladove vlakna toppik alebo inej znacky a hravo to zamaskujes.

autor
25. okt 2023

@basulaak foto nechcem davat,lebo svokra,lebo švagriná,poznáš to tu,hneď by boli blbé komentáre.Mne sa to objavilo po chorobe, mala som nemocničnú baktériu a totalne mi to rozhasilo organizmus. Vlasy mi nepadajú,iba to jedno miesto markantné zredlo.Tie vlákna poznám,ale nechcem to riešiť tak.Skor hladam správny uces.U lekára som bola 3x.Androgenna alopecia to nie je

macatt
25. okt 2023

Dajú sa kúpiť také ofinky len na pukačky, alebo skúsiť nejakú čelenku, šatku..

barborachors
26. okt 2023

skus presvetlenie vlasov, pokozka na hlave je svetlá takze by to nemalo vytvárať potom taky kontrast - ak mas teraz tmavšie vlasy, tak lysina moze byt viditeľná. Každopádne na tieto nerovnosti dobre pomaha farba v spreji, aplikujes a vceses do vlasov. Po umytí musis dať znova, ale vytvára to prijatelny efekt a zamaskuje tak sediny ako aj lysiny.