Plastika pŕs

16. nov 2021

Začala by som tým ze som mladá 26r, bývam uz 2 roky od rodičov - s priateľom, pracujem, živím sa sama.. Priroda mi moc nenadelila a rozhodla som sa ist na zväčšenie prs, uz som rozhodnutá objednaná na Apríl.
S rodičmi mam blízky vzťah ale naozaj sa veľmi bojim ich reakcie az im to poviem sú taka ta stara škola, silno veriaci a proste uz vidim ich nazor ze čo sa rúham prečo výmyšlam a nemám sa rada takato ako ma Boh urobil 😬a som mladá, a mam ísť az po detoch ideálne vôbec atd atd... O planovanej operácii vie zatiaľ len priateľ aom skor introvert a naozaj sa bojim reakcii okolia... Viem poviete mi ze srať na to ale ja to nedokážem, nechcem aby si o mne vrabeli ze som pipka a podobne... Óó a pracujem ako učiteľka to si len staršie ohovaracske kolegyne zgustnu na mne

0silvia0
16. nov 2021

moja sestra si dala, ale po deťoch a doteraz to nikto nevie okrem mňa. Nikto si to nevšimol, nakoľko sama chcela len také nenápadné, len aby tam niečo mala.
Niektoré ženy po deťoch musia ísť znova na zákrok, niektoré nemusia... ja by som poradila si dať najmenšiu veľkosť, akú potrebuješ, teraz veľké prsia nie sú nejako in čo som si všimla.
To je môj názor, možno niekto napíše niečo iné.

autor
16. nov 2021

@0silvia0 no idem do 270ml..co je málo, ale na môj základ 0,nič bude vidno aj to ze tam pribudlo

simca06022011
16. nov 2021

no nemusis to riesit, ja mamviac znamych po zvacseni a poviem ti, nik to neriesi. Jednak je to netaktne niekomu prsia komentovat a na druhej strane, pokym to nie je extrem, tak to ani nevidno. A velmi rychlo si na to vsetci zvyknu ak by im to nebodaj vadilo...

0silvia0
16. nov 2021

ak by som bola na tvojom mieste, začala by som teraz nosiť nejakú super push up podprsenku, nech si okolie pomaly zvykne, tá ti zväčší veľkosť aj o 2 čísla a potom jednoducho push up zhodíš a bude to...

simca06022011
16. nov 2021

inak je tu skupina o "silikonoch" tak tam ti baby popisu skusenosti urcite kopec 🙂

uglybetty1234
16. nov 2021

Vobec by som to nikomu nehovorila, a keby sa niekto pytal, tak s kludom anglicana odpoved ,, to je nova super double pushup bra” ;) co koho do toho !? 🤷🏼‍♀️

ivca88
16. nov 2021

Moja mamina mi raz povedala, že keď chcem upraviť prsia, tak nech idem do toho.
Že ona to berie tak, že keby mám krivé zuby, tak tiež si ich chcem dať spraviť a idem na strojček.. keby mám veľké ušká, tak tiež by ma to asi trápilo..
A keď ma trápia prsia, tak nevidí dôvod na to, aby som mala mindraky zo seba.
Takže skús dať rodičom nejaké prirovnania, že tebe proste nejde o to, že by si chcela mať vzhľad ako pobehlica, ale jednoducho sa chces cítiť vo svojom tele dobre a cítiť sa krásna.

zuzubb007
16. nov 2021

Presne hadam nebudes vsetkym hovorit o tom, kto si vsimne vsimne kto nie mas na salame robis to pre seba

tiffany18
16. nov 2021

Proste si ich daj spravit a vasim nic nehovor 🙂 Ja som sice taky problem nemala kedze tatino s dedom zaplatili polovicu ale nikto nic neriesil (tatova ex mala silikony). Len musis cakat ze 2 tyzdne ti bude musiet niekto pomahat so vsetkym. Ja som si ich dala spravit ked dcerka mala par mesiacov, teda asi rok. Velkost 255ml takze vies si predstavit moj zaklad, aj preto nikto nepindal 😀 A mozes sa na ostatnych vyprdnut, je to tvoja vec 🙂

brembo
16. nov 2021

&presne tak. Daj si to urobit a nikomu nič nehovor. Tiež som si dal potetovat celu ruku,nikomu som o tom vopred niš nehovoril. Rodiččia to zistili cca 3 týždne po tom,že čo mám na ruke😀 Si dospelá,tak to nemusíš s nikým riešit. Ked je to už hotové,tak nemožu zasiahnut odhováraním a podobne. Prepáčte,že sa miešam do ženskej témi.

21oktober
16. nov 2021

pozri tvoji rodičia sú silne veriaci ,napriek tomu žiješ v konkubináte s priateľom , prežili to . Tak prežijú aj tvoje prsia ak sa o nich vôbec dozvedia.

ankare
16. nov 2021

Kašli sa na druhých. Držím palce!

bluka2
16. nov 2021

Môžeš odpovedať, že sa môžu v dnešnej dobe tešiť, že si si nenechala spraviť penis 😂

maslaba
16. nov 2021

Tiež som skočila z plochej dosky na 305ml. a nikto sa neopovážil doteraz komentovať. Aj keď si to určite v rodine môjho manžela všimli. Moja mama ma podporovala, v noci ku mne vstávala prvé dni po operácii, keď som nevládala vstať a starala sa mi o dcérku. Držím palce.

sylvester01
17. nov 2021

ja ako muz by som to nedovolil aby moja partnerka mala umele hnevajte sa na mna nie toto je moj nazor ak ma zena mlada este ktomu daky postoj prave muz partner by ju mal podporit aby jej stuplo sebavedomie,a ne si dat umele kozy

autor
17. nov 2021

@sylvester01 ale toto neni vec muža 🤷🏽‍♀️ ale danej ženy... Ja sa mam cítiť dobre, je to moje telo nie jeho...ja budem so sebou žiť navždy... Možno aj on a mozno nie,spokojna chcem byt ja

sylvester01
17. nov 2021

moja si naucena jaja ja ja ja ,preto potrebuje oporu podporu lebo toto nerobia normalny. tym nechcem urazit doticnu

brembo
18. nov 2021

Podľa mňa je to čiste vec ženy. Je to jej telo,ona s ním žije celý život. A keď jej to niečo dá,bude sa lepšie cítit a chce to,tak nevidím žiadne proti. Partner jej može maximálne pivedať svoj názor.