Pitie a fajčenie po gastroskopii

sonka333
29. jún 2023

Dobrý deň,chcela by som sa poradiť či mi nič nehrozí 🙊😔pretože dnes som bola na gastroskopii a hneď po tom ako som vyšla z ambulancie som sa napila,potom žiaľ aj fajcila a následne som jedla..ach jaj😔som ja ale blbá.....a samozrejme až keď som došla domov tak až vtedy som si prečítala v správe ze sa odporúča 30 minút po gastroskopii nič nejesť a nepiť ...stres a strach z výsledku po vyšetrení opadol až tak že som zabudla normálne zmýšľať 😔za každú radu vopred ďakujem....

pribinak
29. jún 2023

@sonka333 všetko je ok, nezvracias

hennyinnsbruck
29. jún 2023

Ja ked som bola po (v narkoze a robili aj z hora aj z dola) ,moja cesta od lekara bola do mekaca😂😂
Lekar vravel kludne len mam pomaly jest😅

sonka333
autor
29. jún 2023

@pribinak ďakujem ❤nie nieje mi zle nezvraciam akurát pocitujem takú miernu ťažobu na žalúdku ale to je asi normálne...nechápem ako môžem byť tak blbá 🤧keď ešte pred 2 rokmi som bola tiež na gastroskopii a taktiež ako aj dnes...mi brali vzorku zo žalúdka a potom mi povedala sestrička že pol hodinku nemám jesť ani piť....dnes mi to nepovedali a ja ako vymletá z tolkeho stresu som samozrejme nato zabudla 🤧a namierila si to rovno do najbližšieho obchodu a tam som si kúpila tuniakovy sendvič 🤦‍♀️normálne sa nechápem...tak snáď to nenarobí žiadne šarapaty...ach jaj 🤐

sonka333
autor
29. jún 2023

@hennyinnsbruck tak potom 😀niesom sama ...len akurát zázrakom som si spomenula keď som bola pred 2 rokmi a sestrička mi vravela že hlavne keď berú vzorku zo žalúdka tak sa nemá jesť ani piť aspoň 30 minút....tak snáď to bude ok 😷

hennyinnsbruck
29. jún 2023

@sonka333 ked ti nebolo zle tak urcite🤗

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saraxyz
29. jún 2023

@sonka333 aj mne bolo povedané tak tak ako @maros 313 píše.