Pigmentové škvrny na tvári

frzeiovn
13. júl 2022

Ahojte baby, večná téma, pigmentové škvrny...mám 37 r., tri deti, slniečo mám rada, typ som tmavší takže ma skoro nikdy nespáli...ale začali sam i tvoriť fľaky na pleti, kúpila som si krém, aj masku, ale zmizli mi len všetky pehy, ale na čele mám mapky aj pod nosom medzi perou a s tým si neviem rady...prosím vás máte niečo čo fakt pomohlo...? Krémujem sa 30 a 50 SPF...
ďakujem pekne, poprosím len fakt overené veci...

mandzula
13. júl 2022

Opakovaný chemický peeling u kozmetičky, ale až v zime.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domiklik
13. júl 2022

@frzeiovn kozmetika s vitamínom C, e, alpha arbutin, kyselina azelaova, spf50 aj v zime a celkovo si neslnit tvar keď už máš raz sklon k flakom... A samozrejme chemický peeling mezoterapia

frzeiovn
autor
13. júl 2022

@trema
ahoj, kde to kúpim prosím ťa?

marcellka32
13. júl 2022

Spf50 celoročne

janka1011
13. júl 2022

@frzeiovn tiež bojujem s pigmentovými škvrnami a po mnohých skúsenostiach s kozmetikou ti odporúčam kúpiť Eucerin anti pigment, najlepšie všetko - sérum, denný aj nočný. Denný je spf30, v zime mi stačil, ale teraz v lete určite na tvár iba spf 50. A samozrejmosť je vyhýbať sa slnku. Len tak to udržíš pod kontrolou.

denisse1311
13. júl 2022

@trema mozes prosím napísať aký presne krém? tiež mam taký istý problém, dakujem

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisse1311
13. júl 2022

@trema Ďakujem toto ti pomohlo na pigmentové škvrny?

lienkalienka123
13. júl 2022

Ahojky. Mam ten isty problem. Od oktobra to chcem riesit na klinike. Ak to mas hlboke, teda ako ja, xiadne kremy nepomozu. Baby vedeli by ste odporucit kliniku hovikde na slovensku, s ktorou mate skusenosti? Chcela som ist do Yes Visage v Ba. Ale pytaju si nehorazne peniaze. Samozrejme ak je to jedina klinika ktora pomoze tak do toho pojdem. Ale nepoznate nejaku kde neskrachujem?

frzeiovn
autor
14. júl 2022

A robili ste si niektorá domáci chemický peeling, čítala som, že to tiež pomáha, ale asi nie teraz v lete samozrejme....pozerala som na nete, že sú dobré skúsenosti...

janka1011
14. júl 2022

@lienkalienka123 prosím ťa, koľko to stojí na tej klinike??

lienkalienka123
15. júl 2022

@janka1011 ja som tma bola v zime, dohodli sme sa ze zavneme v oktobri lebo to mam naozaj zle a hlboke. A naozaj to potrebujem riesit. Povedali mi ze za sedenie to moze byt az 350€. Ale kolko sedeni to je otazne. Urcite nie jedno.