Piercing nad perou

rebeeelka
19. mar 2022

Baby prosím, ktoré máte/mali ste piercing nad perou ako dlho od prepichu vás bolelo a akoby jemne hnisalo? Poprípade nejaká rada na rýchlejšie zahojenie? Ďakujem

judit47
19. mar 2022

Potieraj dezinfekciou a vzdy si to potom potoc..

Vsetko je indivindi niekomu len 3 dni tebe moze dva tyzdne🙂

A neda mi nenapisat(neuraz sa) ale myslela som si ze pierc nad perou vysiel z mody pred 15rokmi😅(mala som 5 piercov mam 10 tetovani a mala som 6 microdermalov takze niecom ziadna puritanka)

rebeeelka
autor
19. mar 2022

@judit47 Ahoj, ďakujem za info.. v pohode😁 ... Ja mam tiež 10 tetovaní, pupok od 15 a toto sa mi vždy páčilo tak som sa na to dala. Jasné, každý má iný názor a páči sa mu niečo iné, beriem a vôbec nemám dôvod uraziť sa 😀😉

sszuzu8
19. mar 2022

Skôr je problém s tým ze sa odhaľujú zubné krčky tam kde je tyčka než to hojenie. Mala som naľavo nad perou 8 rokov je vonku a je tam diera stále 🤣krčky sa dali dokopy ale dierka je viditeľná aj po dlhom čase. V podstate z diaľky to vyzerá ako znamienko 😃 mne sa piercingy hoja v sekunde. Už v deň prepichu je to v poriadku žiadna bolesť hnis. Opuch červenanie (mala. Som nad perou mam v nose pupku uchu aj chrupavke) a žiadny problém nebol. V nose bolel. Prepich ale. To je cele

rebeeelka
autor
19. mar 2022

@sszuzu8 ďakujem za info 😀😉 mne tiež nejak extra nehnisa, len troška prvý druhý deň išlo. Len ešte začervenane a bolí, kázali zvnútra joxom a zvonku peroxidom vodika, tak uvidím...

poopsie
19. mar 2022

Ja som si alpou, žiadne takéto špeciality som nepouzivala... A cca týždeň na odpuchnutie... Ja som si ho sama dva krát prepichla 😅

rebeeelka
autor
19. mar 2022

@poopsie super, vdaka za tip, alpu mam, skúsim 😉