Pichanie v uchu z krčnej chrbtice

dlucy
25. nov 2021

Ahojte, chcem sa opytat ci niekto mal pichanie v usiach z krcnej chrbtice? Asi pred mesiacom som bola na orl lebo ma pichalo v usiacha. Myslela som si ze som mala zapal vonkajsieho zvukovodu ako v lete. Doktor mi hned povedal ze to mam z krcnej chrbtice. Uz som mala ako taky pokoj ale dostala som virozu od deti klasika hrdlo sople. Ako mi skoncila nadcha dnes ma opat zacalo boliet hrdlo a aj usi. Dakujem za info

natty0987
17. júl 2023

@dlucy Ahoj ja riešim trz krčnu chrbticu velmi ma bolela a tiež mi to vystreľuje iba do jedného ucha citim aj taký akoby tlak v uchu a pichanie ktore sa opakujú z odstupom

nataliik
17. júl 2023

@dlucy áno mala aj uši a neskôr aj ďasná a podnebie. Pomohli mi cviky, masáže a späť iba na anatomickom vankusi

denisaaairdacova
11. sep 2023

@nataliik
@natty0987 dobrý mám ten istý problém prosím vás môžete mi poradiť čo s tým akému dr mám ísť atď... ďakujem

nataliik
14. sep 2023

@denisaaairdacova obvodny, orl, ortoped, neurolog. Najprv zistiť z čoho je presne je q potom riesit.
Ak z krcnej chrbtice, tak cvicit a masážne.

denisaaairdacova
14. sep 2023

@nataliik dobre dakujem

natty0987
8. okt 2023

@denisaaairdacova Ahoj ja už take problemy nemam ale bola som k ortopedovi ale podľa mňa mi až tak nepomohol skôr by som ti odporučila flector prašky mne dosť pomohli je to aj na bolest hlavy a aj na krčnu chrbticu....mne aj trpli prsty aj hlava a tam som potom pila magnoslov tiež vo forme prašku....tak dufam že sa z toho dostaneš síce u mňa nieje to stále ok ale určite lepšie než pred tým drzim palce

denisaaairdacova
21. okt 2023

@natty0987 áno keď si dám flector tak ma to prejde na chvíľku a potom zase ešte aj krk má s toho boli no hlavu ani nepoviem .