Pichanie v podpazuší

sonka333
1. nov 2023

Ahojte,asi pred 2 rokmi som mala akútny zápal lymfatických uzlín pod pazuchami,aj na pravej aj na ľavej strane....dlho som chodila na hematologiu a bola som aj na sone a vraj je všetko v norme akurát mierne zväčšene uzliny....keďže stále dojčím tak mi bolo robené iba sono pred rokom ktoré bolo viacmenej v poriadku...ibaže ma zase začalo pichať pod pazuchami...je to taký bodavý pocit....je pravda že som trošku chorá ale nebudem klamať...mám strach...k dr určite zabehnem len chcem vedieť či má-mal ...niekto rovnaké skúsenosti....resp.problém....

pamelalea
1. nov 2023

@sonka333 mala som to iste, všemožne vyšetrenia nakoniec všetko v poriadku len z obyčajného soplíka sa mi zdurili uzliny. Vplývaju na to aj hormony, keď má žena svoje dni môže mat tiež zväčšené. Ja som mala napr počas svojich dňoch prsné žľazy dosť zväčšené..

sonka333
autor
1. nov 2023

@pamelalea a môžem vedieť?...aj vy ste pocitovali sem tam take pichnutie ?...ja to pociťujem na oboch stranách pod pazuším...ako bodnutie proste pichnutie....😔dúfam že aj umna to nebude nič vážne....po zápale kedy som mala zväčšene a zapálené uzliny som ešte pol roka pociťovala taký ten pichavy pocit a potom rok bol kľud..a teraz zase ....to začalo...zdurene a zapálené tie uzliny nemám ale ten pocit pichavy " sa zase vrátil ....

pamelalea
1. nov 2023

@sonka333 presne to iste. Sem tam pichnutie potom to prejde a za 2 dni zasa si spomeniem že vlastne takto to už je pol rok. Potom som to sla riešiť lebo sa mu urobila hrča na krku a ja som si to spojila už som sa pochovávala v depkach.. nakoniec všetko v poriadku, išla som potom o 3 mesiace zasa kde som mala zas nové hrcky. Poslali ma na CT a výsledky mam vraj ako dieťa. Takze všetko v poriadku ♥️ bude to dobre, viem ako sa cítite úplne ta bezmocnosť a čakať len.. nic to nieje naozaj, to je z toho že ste chora

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaa09
1. nov 2023

Skus lymfaticku masaž. Voľné podprsenky, môže to byť aj z toho že malú asi nosiš na rukach a uz su preťažene

sonka333
autor
2. nov 2023

@julia_a_romeo nemôže to byť tým lebo ja podprsenku nenosím takmer vôbec 😶

sonka333
autor
2. nov 2023

@erikaa09 podprsenku nenosím takmer vôbec 😔a synček bude mať 3 r.takže tiež ho takmer vôbec nedvíham iba ak tak minimálne....

sonka333
autor
2. nov 2023

@pamelalea ďakujem 😔tak snáď to nebude nič...vážne lebo zažiť zase to čo pred 2 rokmi to behanie po hematologii takmer rok pravidelne 😔ach jaj...aj dnes ma sem tam pichne v podpazuší....asi sa objednám ku gynekologovi a nech mi dá výmenný lístok na sono....a ešte zbehnem aspoň ku obvodnému na krv...

pamelalea
3. nov 2023

všetko bude dobre♥️♥️