Pichanie pri srdci

neson123
8. júl 2021

Ahojte, v poslednom case ma z nicoho nic pichne silno pri srdci hned sa zlaknem a mam obavy, je to taka prudka silna bolest na lavej strane az krcovita, moze to byt z chrbtici?liecim sa na vysoky tlak a EKG a Echo srdca som mal v poriadku..Kazdy den sa mi mota hlava, pijem vela vody(mineralky)cize tym by ti nemalo byt a mam taky vnutorny tras.Bojim sa ze sa mi moze nieco stat, mam 22 rokov, dakujem.

erikaa09
8. júl 2021

Áno chrbtica. Mne pomahaju masaze a sm cvičenie mávam to isté
Niekedy až tak že sa nedokažem nadychnuť

neson123
autor
8. júl 2021

@erikaa09 ake su to SM masaze?ano aj tiez sa nemozem nadychnut a dycha sa mi tazko, pred 3 rokmi som si na tej istej strane zablokoval chrbticu v oblasti lavej lopatky a odvtedy to trva, bol som na napravenie a bolo lepsie ale teraz sa to vracia..Ale fakt sa bojim ked z nicoho nic pride taky prudky pich na lavej strane hrude az akokeby infarkt ☹ fakt je to z chrbtice?uz 3 razy sa mi to stalo za 3 dni

erikaa09
8. júl 2021

@neson123 sm cvičenie

neson123
autor
8. júl 2021

@erikaa09 pozriem to, myslis ze je to teda chrbtica?moze sposobovat aj to tocenie hlavy?ja som aj casto unaveny ach, sa citim jak niktos..

s_a
8. júl 2021

Inak ani veľa minerálky by sa nemalo piť a mala by sa aspoň striedať 🤷🏼‍♀️

neson123
autor
8. júl 2021

@s_a striedam, pijem jemne perlivu, a mineralka nemoze sposobovat taketo problemy ako som pisal

s_a
8. júl 2021

To netvrdím, ale treba si dať na to pozor 🤷🏼‍♀️ niekedy stačí aj obyčajná voda z vodovodu na pitie. Škoda plastov 😉

neson123
autor
8. júl 2021

@s_a viem mas pravdu

erikaa09
9. júl 2021

@neson123 až tak to neviem. Ale to pichanie mavam aj ja a je to stale vtedy ak spim zle,mam zle držianie tela a kedže som sama maserka tak pytam kolgyne vymasirovať a ono to prechadza povoli. Móže byť že je niekde nerv zacvaknuty a tlači . Ak sa ti da skus najprv zájsť za fyzio alebo ak.máš cas tak rovno na rehabilitácie