Pichanie pri srdci

10. apr 2024

Zdravim.
Čo môže znamenať pichanie akokeby pri srdci?
Nič iné mi nie je.
Musí ísť o infarkt? Alebo to niekto niekedy máva?
Diky

candii
10. apr 2024

z chrbtice

autor
10. apr 2024

@candii ale neboli chrbtica, nemám s ňou problémy

domka222
10. apr 2024

Ani mňa "nebolela" chrbtica a mala som na nej bloky,ktoré spôsobovali ako keby pichanie pri srdci a nemožnosť sa z hlboka nadýchnuť

svetlonos
10. apr 2024

Moze byť sj zápal osrdečníka, zisti kardiolog pomocou záťazoveho ekg.

sisamisaaa
10. apr 2024

Ak na internom nič nezistili, môže byť chrbtica ale aj psychika

docastne
10. apr 2024

@domka222 ako si to prosím ťa riešila? Presne toto mám už dlhoo

sisamisaaa
10. apr 2024

@docastne Ja mám ďaleko väčšie problémy ako iba pichanie pri srdci. Tlaky do hlavy, odpadávanie, pocity ako na infarkt - búšenie a palpitácie, pocity ako na mŕtvicu, niekedy mi nestačí dych, buď ako keby som sa nevedela nadýchnuť alebo vydýchnuť. Chrbtica ma nebolela. Až do momentu, kedy som sa prestala naťahovať a praskať chrbtom, aby som si odsledovala či to nie je tým, to mi všetko zatuhlo a začali šialené bolesti. Na MR mám nález. Riešim to fyzioterapiou, momentálne aj rehabky lebo mám aj po operácii ramena - po úraze z minulosti. Všetky ostatné vyšetrenia boli ok. Vitamíny B, múmio, magnézium, CBD, masáže, fyzio, cvičenie, raz som sa dala aj ponaprávať. Zlepšuje sa to, síce pomaličky, po kúskoch, sú dni lepšie, dni horšie.

domka222
10. apr 2024

@docastne bola som si dať chrbticu napraviť. Trochu ma "popreťahoval" 😀 a dlhší čas pol pokoj. Teraz sa to znova začína ozývať

martina7578
10. apr 2024

Podľa mňa to je len obyčajná depresia. Cítiš to večer v kľudne, cez deň alebo ráno?