Partnerský psychológ v Banskej Bystrici

livitka7
2. feb 2015

Ahojte,
prosím o radu - vie mi niekto odporučiť nejakého psychológa, psychoterapeuta v oblasti partnerských problémov v BB?
Nejako si už nevieme poradiť sami ... potrebujem "poriešiť" vzťah s manželom a ... aj seba.
Vopred ďakujem za každú info

iwetka1
6. mar 2015

vidim, ze nejak nikto neodpisal... ja sice nepoznam ziadneho psychologa v BB, ale nam velmi pomohol online psycholog. Sidli v Kosiciach, ale je to jedno, lebo sme s nim konzultovali cez skype a bol skvely... dost nas vztah nasmeroval. Ich poradnu najdes na stranke www.paralelnysvet.sk, takze ak ti nevadi, ze ta vidi iba sprostredkovane cez net, tak by som ti ho urcite odporucala...

skocko1
3. feb 2023

Možno neskôr, ale cez viacero referencií sme sa dostali k skúsenému psychológovi, Má okolo 46 rokov, má rodinu, nie je rozvedený a to nám imponovalo. Riešili sme krízu v manželstve spolu so vzťahom medzi deťmi. Akosi sme sa zamotali... Nebolo to ľahké, nemyslela by som že budem hľadať niekoho v tomto obore, nie som fanúšikom sociálnych sietí, ale o túto skúsenosť sa podeliť chcem: AK sa začínate motať vo vzťahu, alebo hľadáte rýchlejšiu cestu ako namiesto množstva kníh nájsť cestu von v podobe sprostredkovateľa, mediátora - my sme ho našli v podobe Jána Záskalana - stránka www.zaskalan.sk. A boli sme veľmi spokojní. Odvahu nám dodala aj kamoška, takže za mňa aktuálne asi jediný skúsený, vzťahovo stabilizovaný, muž v strednom veku prijateľný aj pre môjho muža. Iných sme pozerali, ale vek a skúsenosti po VŠ do 10 rokov na online poradniach boli málo.