Partner prestal mať so mnou sex

mimuska981
7. feb 2012

od kedy som svojmu priatelovi povedala,ze chcem babetko prestal mat so mnou intimny styk..Moze to byt preto ze somm ho tlacila do toho mat dieta??alebo sa niecoho boji???poradi mi niekto ako ho presvedcit aby mal so mnou zas dobry sexualny zivot..dakujem

danjelca
7. feb 2012

@mimuska981

ano je to stopercentne preto..si si istá že váš vztah dozrel na riešenie dieťaťa?
Možno ho to šoklo a potrebuje čas na vstrebanie.
Určite by som mu ale povedala, že túžiš po dieťati a nech si nechá čas nato aby si ozrejmil či chceon dieťa a a tebou..a ak nie, že bude lepšie sa rozísť. Kolko máš rokov?

mimuska981
autor
7. feb 2012

25r.povedal, ze dieta chce az v 30r.a to ma on az za 7 rokou a ja nechcem tak dlho cakat on uz ma jedno dieta

sisaha
7. feb 2012

@mimuska981 tak musis hladat ineho vhodneho otca 🙂

mimuska981
autor
7. feb 2012

ked j a chcem jeho je to ten najlepsi chlap na svete 🙂

janusa_
7. feb 2012

@mimuska981 nechaj tomu cas 😉 jeho to casom mozno prejde hlavne ho do nicoho netlac 😉

amouramour
7. feb 2012

podla mna mas mimuska odpoved hned v tej otazke, isto je to preto lebo ho tlacis do babatka, maloktory chlap chce babo v 25tke

mimuska981
autor
7. feb 2012

sak to ale on uz jedno dieta ma

mimuska981
autor
7. feb 2012

a priatelka jeho byvala mu odisla aj s malou tak som myslela ze bude mat radost z dalsieho

janusa_
7. feb 2012

@mimuska981 a neboji sa nahodou ze mu potom odides aj ty?

zujanka
7. feb 2012

@mimuska981 A si si istá že je najlepší?

mimuska981
autor
7. feb 2012

myslim si ze sa toho boji ale ja taka niesom len neviem ako ho mam o tom presvedcit a dokazat mu ze mi o to nejde

p.j.jacky
7. feb 2012

@mimuska981 ahoj,na dieta musia byt dvaja a ak on sa na to neciti,netlacila by som na neho,ved naco ak by to malo byt len preto ze ja chcem a on nie....ak on ma ine plany ako pises,tak asi nieste na jednej vlne...skus pockat dat mu cas a hlavne,komunikuj snim .. 😉

stela01
7. feb 2012

@mimuska981 Toto si tu uz riesila ,evidentne ste sa nikam neposunuli hm...... nooo uvidime o mesiac ...ked to sem opet zavesis ....

sry .

mimuska981
autor
7. feb 2012

😢

stardust
7. feb 2012

ked nechce, tak nechce....

salma22
7. feb 2012

@mimuska981 chlapa do nico tlacit nesmies .....az po svadbe 😀..... no na babatko musia byt dvaja mozno aj on chce dieta ale chce zabezpecit najprv vas ked vravis ze az v 30tke chce mat dalsie deti ....ale ak sa nerozhybe tak trvaj rozhovore v ktorom by ste sa o tomto porozpravali a ujasnili aj dalsie cesty vasho spolocneho zivota.... drziiiim veeelmi palce

mimuska981
autor
7. feb 2012

nooo dakujem posnazim sa 🙂

nela82
7. feb 2012

😅 si dospela zena,ci??Poznas ho lepsie ako my,nie??Tak len ty mozes vediet ako naňho co sa tyka tak chulostivej otazky.... 😉

mata128
7. feb 2012

@mimuska981 my sme riesili toto iste.obaja sme rozvedeni,zijeme spolu 4 roky,obaja mame z prveho manzelstva 1 dieta.tiez bol na zaciatku proti,lebo sa bal,ze mu spravim to,co jeho prva zena,zobrala dieta a odisla.kolko som si poplakala,prosila,nakoniec som tomu dala volny priebeh a teraz som v 30tt.vies ako sa hovori-netlač na pilu,lebo sa zadre.a ver mi,pride to samo.drzim palce

janka_pn
7. feb 2012

@mimuska981 ak dobre ratam, tak on ma 23.... sa nedivim, ze sa zlakol : 😀 a hlavne ked uz jedno, asi nie velmi planovane, uz ma 😉

mimuska981
autor
7. feb 2012

mata128 noo asi to tak vyzera ze kaslem uz na to ..ja placem kazdu noc a kazdu chvilku kedy sa mi da a som sama aby druhy nevideli ale asi uz kaslem na to

janusa_
8. feb 2012

@mimuska981 netlac na chlapa neplac, ono raz pride ten spravny cas len netreba to robit nasilu 😉