Paretin a Mirzaten - priberanie

texik1
5. máj 2022

Ahojte baby užívam tieto ad krátko týždeň. Beriem zatiaľ polku ráno ale zvýši na celú už. Je možné ze som stoho pribrala? Síce 2kg. Ale aspoň niečo konečne 🙏🙏psych povedal že sa snich priberá. No ja kvázi musím sj nabrať 😔tak sa stoho teším baby 🙏🙏

marianarem
5. máj 2022

@texik1 Mirzaten zvysuje chut do jedla a vela ludi pri nom naozaj priberie.

manzanillaa
5. máj 2022

@texik1 celkovo sa pri antidepresivach pribera

zobaka
5. máj 2022

ano pribera sa z neho, preto som to odmietla, ked mi to ponukli na spanie, ani nahodou to nezjem :D

texik1
autor
5. máj 2022

@texik1 hlavne ten paretin som chcela vedieť. Mirzaten som mala ken jeden krát. Paretin mam dávať polku ráno a polku poobede už. Áno priberá povedal dnrs som bola na kontrole. Ďakujem baby.

zobaka
5. máj 2022

paroxetin by mal byt neutralny, ale vacsina ad podporuje chut do jedla

luccija
5. máj 2022

@texik1 skôr si sa ukludnila.ved ešte berieš krátko a mini dávku.Ja poznám veľa ľudí aj čo berú Seroxat Paretin a nepribrali

captainhollywood5
11. máj 2023

Ja som z neho priberal.

lesiaoldi
20. sep 2024

@texik1 ahoj, pribrala si z toho Paretinu?

texik1
autor
22. sep 2024

@lesiaoldi áno 20kg za 2 roky

manzanillaa
22. sep 2024

@texik1 a chcela si až toľko? Ak áno,tak super😊 ja tiež užívam paretin od mojich 18tich ,mam 40rokov a tiez tých 20kg je hore. Ale dá sa aj schudnúť,v prvom rade treba liečiť psychiku,aby človek mohol fungovat

texik1
autor
22. sep 2024

@manzanillaa nevadí vôbec

lesiaoldi
22. sep 2024

@texik1 paráda..Ja potrebujem.pribrat aspoň. 10. Mám 48 kg

lesiaoldi
22. sep 2024

@texik1 a to si ako pribrala? Zvýšená chuť k jedlu alebo zo samotných liekov aj?

texik1
autor
24. sep 2024

@lesiaoldi nie nebola zvýšená chuť vôbec co ja viem ako 😂teraz mam zasa nové lieky olanzapin actavis a chlorprotixen. To tiež ze ide váha hore