Parazity

daniela2202
17. feb 2024

Zažili ste parazity, či nejaké ochorenie z nich? Myslím tým prenos zo zvieraťa, ďakujem .

ivanka12311
17. feb 2024

@daniela2202 nie nič.Mame v dome dvoch malých psov nikdy sme nič nemali.Preventívne na jar kupujeme antiparazitne tabletky u vet .kvôli kliešťom

pribinak
17. feb 2024

Psa pravidelne odcervujem, takze nič

frida88
17. feb 2024

@daniela2202 kolegyňa dostala z morcata pleseň na ruku,veľmi nepekne to bolo a dlho trvalo kým sa to vyliečilo

adulka07
17. feb 2024

@daniela2202 zviera sa dá odčervit - tabletka ,pasta ,spot on kvapky - napr.Advocate ...dajú sa v lekárni kúpiť tabletky pre ľudí Parazitex ak máš podozrenie na niečo alebo obavy

nikoleta999
17. feb 2024

@daniela2202 Netuším, či to bolo zo zvieraťa, ale ja som si najskôr myslela, že mam len alergicku reakciu na slnko, kedze v tom case som bola v Chorvatsku na dovolenke ... Jeden vecer po sprche ma strasne svrbelo telo, priserne cele telo, az taka bodava bolest ... Trvalo to dva roky a vzdy to zacalo len vecer a trvalo aj do rana... na psychiku to bolo hrozneee, lebo som spavala 2 -3 hod a rano do roboty a takto som fungovala skoro 2 roky, ziadny lekar mi nedokazal pomoct, len mi vkuse predpisovali lieky na alergiu ... Az potom som sa dostala k jednej pani bylinkarke a riesila som aj iny problem a ona mi vramci kury
dala caj proti parazitom a po 2 salkach moj problem po 2 rokoch odoznel 🙂 doteraz netusim, ci to bolo z jedla, z ubytka netusim ...

daniela2202
autor
17. feb 2024

@adulka07 ďakujem