Panická porucha - ako ju zvládať bez liekov?

lana11
25. sep 2019

Ahojte je tu niekto taký, čo má panickú poruchu alebo úzkostnú poruchu a žije s tým bez liekov? Ja mam panickú poruchu a skúšala som veľakrát vysadiť lieky, problém bol v tom že príznaky sa mi stále vrátili a to veľmi vysoký tep, tras rúk, pocit na odpadnutie.Rada by som to chcela dať bez liekov len tie veci ma obmedzujú, hlavne ten vysoký tep.Keby to bolo iba v hlave a že nemám iné príznaky... Vie niekto poradiť ?

thekacicaa
25. sep 2019

To, co popisujes, je priznakom nedostatku magnezia (tetania). Kup velku pixlu, ber 3x denne asi 2-3 mesiace, potom znizit na 1x denne ako prevenciu. Funguje. Ine lieky netreba,

lana11
autor
25. sep 2019

@thekacicaa Ja beriem na to antiderpesíva, že vraj to je panická porucha tak neviem...

thekacicaa
25. sep 2019

@lana11 jasne, aj mne tvrdili 😂 skus toto alebo sa vrat k antidepresivam.

lana11
autor
25. sep 2019

@thekacicaa skusim lebo lieky nechcem

nikadamianko
25. sep 2019

@lana11 treba kúpiť magne b6 ja som trpela panickou poruchou a bolo to strasne potvrdili mi aj tetaniu a predpokladam že to maš aj ty neboj ja som už bez liekov ten proces trval rok ale dása to zvládnuť v prvom rade si treba uvedomit že ti nič nehrozi a prejde to nos si stale zo sebou vodu a magnezium uživaj 2 krat denne ja som uživala aj eliceu tá mi pomohla a musis v klude dýchať ked to príde po roku som vysadila lieky a akp by som to ani nemala 🙂

dominika_sk
25. sep 2019

Pridaj sa na fb do skupiny panicka porucha, agorafobia, depresie , neviem či som to presne napisala. Tam ti poradia lepšie. Aj ja mam uzkostnu poruchu už 12 rokov ale lieky som nikdy nebrala, bojujem😁

zuzi0911
25. sep 2019

Ja už 8 rokov. Nevsimam si. Naučila som sa, že jed mi príde zle idem hneď niečo robiť, či si pustiť hudbu, alebo si spievať, či len do mobilu kuknúť. Proste myšlienky upriamiť na niečo ine

lucyka7
25. sep 2019

Mam tetaniu s pp a beriem len magnezko, vacsinou to viem podchytit uz kedy na mna ide stav(zachvat)
Ale aj tak mi byva casto zle, no snazim sa to prekonat bez ad

darina05
27. júl 2021

@lucyka7 dobrý deň môžem sa spitat ze keď magbezko tak ale lebo ja keď dám magne b6 mne je ešte horšie ešte viac tak nervózna... Ze ci tam je rozdiel magne b6 alebo magnezko ciste

maja12091992
26. mar 2022

@thekacicaa magnosolv beriem 1 sáčok...mozem aj dve?