Panická porucha

andreosss
12. dec 2023

Ahojte.... Od 19.10.2023 Berem Citalec a Neurol ráno a večer.0.25.
Teraz som bola na kontrole a kázali mi večer znižovať Neurol na polovičku a Citalec ďalej brat.
Akože najskôr som mala úžasné dní akoby mi nič nebolo....
Ale teraz už asi 2 týždne mam deň čo deň stav... Niesu až tak silné ale vyčerpáva ma to... Nebaví ma to....
Mala som infarkt v auguste a odvtedy ma to chytilo PP. Sledujem sa. Pri každom pichnúťi mam strach o život.
Ja len chcem vedeť Vás názor keď mám stále stavy znamená to ze mi nesadli AD? či kedy to skonci🙏

betty8080
12. dec 2023

Ahoj presla som si tymto istym.Ja som sa skoro zadusila jedlom a to bol spustac. Dokonca som sa ucila nanovo jest nakolko som sa dlhodobo bala ze sa udusim. Moze byt ze vam nesadli AD. Mne neurol vobec nezaberal.Zabral mi lexaurin.Treba ratat aj s tym ze panicka porucha sa lieci postupne a zlepsuje sa to velmi pomaly. Skoro 3 roky mi trvalo pokym som sa naucila jest bez ludi,ktorym som doverovala. Treba dat tomu cas a skusit inu liecbu.

andreosss
autor
12. dec 2023

@betty8080 pre boha tak to mi je veľmi ľúto.... A terz už fungujete normalne?
Ja s cgce dá co naviac na poriadok chcem opäť chodiť do práce, fungovať ako mam.....no ja zase naopak.... Mne lexaurin nezaberá..

betty8080
12. dec 2023

@andreosss ano fungujem uplne normalne.Aj som v podstate fungovala okrem toho jedenia a obcasnych stavov.Chodila som normalne do prace,aj do spolocnosti......stavy ktore prichadzali som sa postupne naucila ovladat.Ale ako sama viete nie je to sranda🙈

mergimar
12. dec 2023

@andreosss Ono sa to bude postupne zlepšovať. Zo začiatku sa ti ešte PP zopárkrát pripomenie, ale čím ďalej, tým menej. Raz bude lepšie, inokedy horšie. A zrazu ti dôjde, že už si ani nespomenieš, aké to bolo, keď si mala PP. A určite to nebude trvať roky. Ide o týždne/mesiace.

andreosss
autor
13. dec 2023

@mergimar jaaaaaj to s ata dobre číta a nakopava ma to.... Musí to raz mat koniec. Aj ked nie úplný ale bude dobre verím v to...
A to je veľká pravda ze treba sa naučiť ovládať stavy....
Daujem Vám moooc