Pálenie v slabine po sekcií

petrag25
27. sep 2016

Zdravím, som po prvom pôrode, ktorý mi robili dosť narýchlo. Už je to pomaly mesiac a stále pri každom pohybe ma páli nad jazvou vo vnútri slabiny. Neviem či to je normálne, čo som sa rozprávala s babami aj v nemocnici nikto nemal podobné problémy. ďakujem

zarja011
27. sep 2016

@petrag25 ahoj,ja som to po prvej sekcii nemala a teraz po druhej som mala uplne rovnake pocity ako Ty. Vraveli mi,ze to taha steh atd.ale po vybrati to bolo rovnake.Po 2 mesiacoch bolesti,rezania,pichania v slabine mi na sone nasli slabinovy pruh.Uz som mala mat operaciu,ale kym to zvladam,nejdem,kvoli malickemu

zarja011
27. sep 2016

@petrag25 vraj sa to obcas stava ako pooperacna komplikacia,zle zasitie

petrag25
autor
27. sep 2016

No tak to ste ma veľmi nepotešili, ja som čakala, že tu budú komentáre typu že je to bežné... Neozvala som sa s tým ani gynekologičke proste už ma to bolí menej tak snáď to časom zmyzne, len zo začiatku som na tej strane ani spať nemohla a bože chráň zakašlať alebo kýchnuť

zarja011
27. sep 2016

@petrag25 presne rovnako tak som to citila aj ja.ja mam drobcs velkeho,tazkeho,zvacsuje sa mi to,lebo ho nosim casto v satke,na rukach,ale tiez su dni ked je to podstatne lepsie,lebo mi spevnelo pekne brusko.Poznam par bab,ktore dopadli ako ja,tiez pruh po cisarskom,nemusi to byt ale vobec vas pripad.keby to pretrvavalo,aspon mate tip,co to napr.moze byt 🙂 skore uzdravenie prajem

gir
28. sep 2016

mňa pálilo na mieste, kde som mala počas tehu strie. Prešlo to samé.