Pálenie tváre po operácii žlčníka

lalia33
18. mar 2023

Ahojte mate niekto skúsenosť? Som po operácii žlčníka 10 dní a začala ma páliť tvár, svrbiť aj krk,dekolt a chrbát. Mali ste to niekto tiež? Ci to súvisí s tou operáciou alebo napríklad zo štítnou žľazou? Neviem ci ísť na pohotovost alebo mam vyčkať do pondelka a ísť k obvodnej. Nič mi na to nezabera, že by sa to ukludnilo.

ctrl
18. mar 2023

@lalia33 Andrej Medved -moja cesta ku zdraviu na FB Napis v pondelok najskôr ta ale musí pridať do skupiny pomoze ti poradí má výborne produkty.
A velmi dibre spatne väzby môžeš si o ňom precitat ak si dáš jeho meno a priezvisko do Googlu

taktotedanie
18. mar 2023

Pochybujem spojitost so zlcnikom ci stinou zlazou
Neberiete nejake lieky alebo ste nieco nezjedla?

inga93
18. mar 2023

@lalia33 mozno upchaty zlcovod? ten sa prejavuje svrbenim tela bez vyrazky napr.

lalia33
autor
19. mar 2023

@taktotedanie práveže nič nové som nezjedla. Len nakoniec som bola na pohotovosti a mi dali niečo proti alergii, a ze to kľudne môže byť alergická reakcia na tie naplaste co som si mala dávať na rany. A keďže som ich mala 8 dní (každý deň nové po sprchovaní) tak to môže byť aj z toho.

lalia33
autor
19. mar 2023

@inga93 mňa to tiež prvé napadlo ,že kvôli tomu alebo niečo s pečeňou. Ale tak dúfam ze to bude len ta alergická reakcia na naplaste . Bola som na pohotovosti a pichli mi hydrokortizon a ditiaden . Trochu sa polepsilo tak uvidím dokedy bude lepšie.

taktotedanie
19. mar 2023

@lalia33 toto co ste opisali bola typicka alergicka reakcia

lalia33
autor
19. mar 2023

@taktotedanie no dufam ze to bude len alergická reakcia. Neviem ešte som nikdy nemala takýto problém. Takže ani neviem kedy to zmizne úplne.