Pálenie ľavej ruky pri kľúčnej kosti

mtlc123
5. sep 2024

Ahojte!
Uz som ozaj v zufalstve, pali ma pri klucnej kosti alebo hocikde na lavej ruke stale sa mi to meni, sem tam je tato paliva bolest aj na hrudniku. Potom sa zacnem namotavat na rozne veci ako napr infarkt alebo choroba srdca a potom sa mi este prihorsi. Vysetrenia dopadli ok (ekg echo oblicky aj oci) bol trosku zvyseny tlak ale uz to je ok. Ked si tlak meriam pri tychto priznakoch tak mi vyleti aj na 139/100 a ked sa ukludnim tak spadne na 121/79 alebo celkovo na normalne hodnoty.
Myslite ze to moze byt uz nejakeho psychickeho povodu ze si to samovolne navodzujem, popripade priznaky tetanie ?
Dakujem za odpovede popripade vase rady lebo toto co sa mi deje je uz ozaj zufalstvo 😵‍💫

alickapusinka
5. sep 2024

Moja príbuzna mala bolesť pálivu a nemala prsník v poriadku.

isis234
5. sep 2024

@mtlc123 pri pálivej bolesti treba ísť lekárovi. Nemusí to byť infarkt. Keď máme stres, vtedy stúpne i tlak. Kľud.

mtlc123
autor
5. sep 2024

@isis234 to palenie nie je nejake pravidelne, mam pocit ako keby som si to privodzovala sama, ako bolo spomenute vysetrenia dopadli ok, ale zrazu si spomeniem na nieco taketo chvilku klud a potom zrazu naval neprijemnych pocitov 😵‍💫

isis234
5. sep 2024

@mtlc123 aj vyšetrenia krvi boli v poriadku?
...ale zrazu si spomeniem na nieco..... tak sa tým nezaoberajte. Zmeňte myšlienky.

mtlc123
autor
5. sep 2024

@isis234 malinko zvyšeny cholesterol ale inak všetko ok, snažim sa pravidelne športovat + mam aj celkom normalnu stravu, tucne veci su skoro vylucene
Ale asi ako hovorite treba zmenit myslienky a precistit hlavu len sa mi to nejak nedari 😵‍💫