Padanie vlasov po umytí

satanca
3. máj 2021

Dobrý deň, je toto nadmerne vypadanie vlasov za jedno umytie a podotýkam veľmi šetrne vycesanie? Mám vlasy po prsia, skôr redšie. Bojím sa že budem ochvilu plešata. Aj vam toľkoto vypadne pri umyti a následnom mokrom vycesavani?

lucia851
3. máj 2021

@satanca aj mne tak padajú, keď si ich po ozmyvani cesem tak mam taky chuchvalec vlasov na ruke

zuzka4422
3. máj 2021

Mám rovnaký problém, aj mne strašne padajú vlasy. Vraj na to pomáhajú šampóny alebo prípravky s kofeínom, ale zatiaľ som neskúsila.

unicornlady
3. máj 2021

- treba nech dr. vezme krv na hormóny štítnej žľazy, potom železo /pri nedostatku železa tiež padajú vlasy

nina255
3. máj 2021

@satanca mne padaju este omnoho viac a uz velmi dlhe obdobie par rokov, a plesata niesom 😃

renata1405
3. máj 2021

Aj mne tak padaju pri umyvani len ja uz pozorujem ze mam ovela menej vlasov uz rozmyslam nad parochnou ze si kupim preventivne.

marcellka32
3. máj 2021

Venira-vitaminy, vidím výsledky, mala som 4 vlasy, teraz mi rastu malé vlasy,....brala som vlasové hnojivo aj alpecin vodu, šampóny parusan, nič, zvnútra treba dodať biotin

renata1405
3. máj 2021

A ako casto si vlasy umyvas?

kkovacovak
3. máj 2021

@satanca tiež mi takto padajú. Ak nie viac. Neriešim to lebo vlasy mam stále rovnaké. Je to normálne podľa mňa. Závisí to aj od ročného obdobia alebo nedostatku nejakého vitamínu. Ale tragicky by som to nebrala.

missviolet
3. máj 2021

Mne veru zacali tak v decembri. Vlasy mam velmi jemne, riedke, uz v januari mi presvitala koza okolo cesticky. Na konci cesticky vzadu prakticky plesina, von mozem ust len s cerstvo umytymi vlasy kedy sa to da zakamuflovat. Vrazila som stovky eur uz do toho a vyzera ze mam uz rutinu co pomaha. Padalo mi ich cca 400 denne, teraz 80-120. Cize zlepsenie. Objednavam vlasove vitaminy Colphera z Nemecka plus kupila som si zelezo, sampon Olaplex plus Revalid a striedam a vlasove tonikum proti padaniu od Wella Professiona. Tiez Renohair od Renovality

carrie4
3. máj 2021

@satanca nemala si covid? Mne začali extrémne padať po covide Tu kopu čo držíš daj tak 3-4x násobok, už som sa bála umývať si vlasy, čo mi tak padali. Z veľmi hustých vlasov mi riadne zredli a zjemnili sa. Po 3 mesiacoch to úplne prešlo. Mne pomohol Forcapil a Minorga. Vlasy si umývam Revalidom.

petra_ko
4. máj 2021

@satanca Ahoj, to je uplne v pohode množstvo, mne vypadávali omnoho viac, ale zase mi aj rýchlo rastú. Ako tu niekto písal prípravky s kofeinom su super, ja používam takú prírodnú vodičku ku korienkom Reparex hair loss, zamedzila mi vypadávaniu ale hlavne velmi rýchlo mi rast[ vlasz a tiež sú krasne vyživené a leské, čiže 3 v 1, Vyskúšaj 🙂

ivangeline
4. máj 2021

Po umyti necesem vlasy. ;) A hlavne sa nemaju cesat mokre a ani vlhke..a ani fenovat,ak netreba surne...a suchat uterakom.

satanca
autor
5. máj 2021

Baby, ale mne každým načretím do vlasov vypadne 10ks... aj v podteli ich je plno... bojím sa fakt. Mám nízky vitamín D tak to som si nasadila a + beriem zinok... lokálne na korienky vlasov čo teda odporúčate?😢 nechcem byt plesata bože... mám taký tenký cop ako slizik

marcellka32
5. máj 2021

Nesuchat uterákom, brať biotin, pantenol, jemne šampóny (detské), lososa a orechy jesť

unicornlady
5. máj 2021

Veď preto by si mala ísť kožnej alebo obvodnej, proste nech ti urobia podrobnejší obraz krvi. Lebo to nie je normálne, aby ti tak padali vlasy. Mne sa to stávalo (teraz už menej), keď mi štítna žľaza haprovala, hore dole... /a to mi predtým vlasy nikdy nejak viac nevypadávali

missviolet
5. máj 2021

@satanca ja mam to iste co ty a bolo este viac, psomaluje sa to po niekolkych mesiacoch,a le akonahle vysadim pripravky, co som ti vyssie vypisala, zas zhorsenie. Cize colphera vitaminy na vlasy podla mna naj, ak nechces tie, tak zinok, zelezo, biotin, l-methionin, sampon revalid, olaplex a na korienky vodicku Wella professional Balance scalp Energy serum. Aspon raz za tyzden renohair na noc olej vmasirovat do koze, znacka renovality. ked toto dodrziavam tak som z cca 400 vlasov za den na cca do 150 (co je stale zle ale tak ovela lepsie)

renata1405
6. máj 2021

@missviolet A kde na slovensku sa da kupit ta colphera ked ju tak odporucas???

missviolet
7. máj 2021

@renata1405 ved v prispevku vyssie pisem ze objednavam z Nemecka, cize amazonu.de, mam to tu za 3 dni a vyjdu ma v prepocte na mesiac ovela menej nez co nukaju tu. Cca 12/mesiac vs 20+. Ale tiez som pisala ze ak autorka nechce tie tak treba zinok, zelezo, biotin, l-methionin vo vysokych koncentraciach. Samozrejme ze si to vies nakombinovat sama ale jedla by som to vsetko v 20 tabletkach, takto len v 2 🙂

ema234
19. aug 2021

@satanca myslím, že to nie je veľa, ja si umyvam vlasy raz za tyzden a tolko cca mi asi vypadne po umyti. Keby ti to vypadavalo pri prejdeni rukou tak to uz je ina vec. Neboj je to normalne.

leila273
23. nov 2021

@missviolet ahoj, chcela by som sa spýtať, ako to funguje s objednávaním z nemeckého amazonu. Platia sa nejaké poplatky po príchode na Slovensko? Ďakujem

missviolet
24. nov 2021

@leila273 objednavam z nemeckeho amazonu, takze nie, balik dostanem priamo od kuriera 🙂

ciusinka
25. aug 2022

@carrie4 Prosím ta používaš stále tu Minorgu? A ak nie,nezačali ti znovu vlasy vypadávať po tom,ako si ju prestala používať? Ďakujem 🙂

renata1405
3. sep 2023

@missviolet prosim ta toto su tie tabletky a pomohli ti???