Padanie vlasov

anachsunamon
26. apr 2023

Ahojte vysledky mam v poriadku, kozna nic neriesi, skusila som aj sampony a vodicky, no vlasy padaju a su riedke. Vy neviete nieco poradit? Dakujem

martulka48
26. apr 2023

Skúste kofeinový šampón od Dr. Max. Mne pomohol

marcellka32
26. apr 2023

Metionin a minoxidyl

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@martulka48 ďakujem vyskusam a po akej dobe ste videli vysledky? A ako casto ste si umyvali vlasy?

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@marcellka32 kozna mi dala akusi kyselinu hyaluronovu ale nezabera

marcellka32
26. apr 2023

@anachsunamon daj foto akú kyselinu

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@marcellka32 tabletky ale to som dostala iba v bielej nadobke v lekarni. Tam to miesaju

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@martulka48 mozem poprosit foto samponu

marcellka32
26. apr 2023

@anachsunamon na vlasy je účinný metionin-tablety a minoxidyl sa dáva na vlasy do kože

martulka48
26. apr 2023

Podľa mňa veľmi skoro zabral. Umývam si vlasy tak 1 - 2 krát za týždeň. Najprv som si pýtala v lekárni kofeinový šampón (už neviem ako sa volal), na ktorý práve išla reklama v telke, ale p. magistra mi ponúkla túto ich značku, tak som ju vzala
https://www.drmax.sk/dr-max-caffeine-shampoo-25.... Skúste, držím palce, potom napíšte či pomohol

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@martulka48 ďakujem zajtra idem do lekarne tak skusim si ho kupit. A zacali aj nove vlasy rast? Zhustli? Dakujem dam vediet

mmooly
26. apr 2023

Lepšie je užívať vnútorne výživu, je veľa prípravkov v lekárni. Ja brávam napr. Vlasové hnojivo alebo Forcapil. Ale zaberie to až o pár týždňov, 5-6.

veronicka1901
26. apr 2023

Štítnu žľazu máš v poriadku?

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@veronicka1901 ano výsledky mam dobre

lenuska9999
26. apr 2023

@anachsunamon mne pomohol cesnakovy sampon od Farmasi a kofeínove tonikum na vlasy (Alpecin )

veronicka1901
26. apr 2023

@anachsunamon tak potom selén, zinok a kyselina a Panthenol. Po mesiaci vidieť účinok. Šampóny, atď neriešia problém zvnútra 😊

werony_n
26. apr 2023

@anachsunamon mne jedine co pomohlo je kombinácia vitamínov od značky Biomedix je to kolagén s ceckom a na vlasy rada revitalash, dá sa objednať z CR. Odkedy toto používam vlasy vypadávajú menej a začali rast.

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@werony_n mozes poslať foto?

matejmravec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anachsunamon
autor
27. apr 2023

@matejmravec ďakujem pozriem si stránku ale k tej stitnej zlaze tu mam v poriadku. Boli mi robene odbery, sono, endokrinologia.... Všetko bolo v poriadku tak ma obvodny poslal na kožné ale tie príznaky mam. Byvam unavena, vlasy nechty nadvaha aj plynatost lenze lekar neriesi lebo vysledky su dobre. Nevie co so mnou

kiwi3
27. apr 2023

tiez mam podobny problem, nastastie mi to az tak strasne na vlasoch nevidno... jediny preukazatelne ucinnyj je minoxidil, niekto to tu uz spominal. "jediny problem" je, ze to musis brat (alebo aplikovat na hlavu) uz do konca zivota, inak sa to vrati naspat. takze ja si nedavam nic. take ze vitaminove doplnky a pod - 0 bodov, mala som snad vsetky, brala som mesiace az roky. momentale beriem saw palmetto asi 3.mesiac a to tiez nic, ziadny efekt.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matejmravec
28. apr 2023

@anachsunamon dobry den. Toto je velmi casty problem, ze vysledky vyjdu v norme, a tym padom sa nic neriesi. Stava sa to vela ludom. No poviem vam, ze aj keby tie vysledky boli mimo normu, tak aj tak by to bolo riesene len tym, ze vam predpisu nejaky liek a to vam dlhodobo nepomoze. Pretoze to riesi len dosledky a navyse to ma aj vedlajsie ucinky. Ak by ste chceli, ja odporucam urobit si "test zdravia" na zaklade reci tela. Mame zostaveny taky online test, ktory sa vas bude pytat rozne otazky... na konci vam vyhodnoti percentualne ako vam funguju vase organy a prida aj odporucanie. Tento test povazujem za spolahlivy, pretoze je to o vas. O tom aku mate rec tela a ked budete hovorit pravdivo, da vam pravdivy vysledok. Mozete si ho urobit na tejto stranke zadarmo https://fgeurope.net/sk/public/quiz/show/1

laurita285
28. apr 2023

Tiež by som si našla nejaky produkt s minoxidilom, mrkni tu je to dobre spísané

https://www.zovelis.sk/minoxidil-zazrak-proti-v...

anachsunamon
autor
28. apr 2023

@matejmravec spravila som si test ako mam dalej postupovat