Padanie vlasov

2. mar 2021

Ahojte asi od septembra mozno aj skor mi zacali viac padag vlasy nedavno som si ich ostrihala a beriem aj vyzivovy doplnok ale pride mi ze mi stale padaju celkom dost. Nedavno som si vsimla ze niekde mi prestali rast chlpky konkretne pod jednou pazuchou mam menej chlpov ako pod druhou. Menstruaciu som nikdy nemala pravidelnu. Sestra hovori ze sa zbytocne iba bojim ze to asi nic nebude tak ndviem. Moze to byt aj tou online skolu??

hors
2. mar 2021

Kludne to moze byt stres.Môže kludne aj štítna aj od tej vypadávajú vlasy

marlent
2. mar 2021

Inak odber na stitmu je raz dva...zavolaj svojmu obvodakovi on vezme krv tam uvidi vi je to ok alebo nie

autor
2. mar 2021

@marlent ano chystam sa 😊

autor
2. mar 2021

No ja sa dost stresujem tak mozno neviem
@hors

hors
2. mar 2021

Jasne ja to chapem 🙂

marcellka32
2. mar 2021

Vyšetrenie štítnej žľazy, a výživovy doplnok venira

kittyna5
2. mar 2021

Ja som toto akurát včera riešila s mojim gynekológom, lebo mi strašne začali padať vlasy, že si po trsoch vyberem s rukou 🤦🏻‍♀️ povedal, že po pôrode vlasy padajú, ale až ak takto tak to normálne nie je a dal mi, že mám skúsiť keď chcem antikoncepciu. Zatiaľ uvidím, akurát mi končí balenie inca kolagenu, tak vyberiem ešte aspoň dve ďalšie a som zvedavá

autor
2. mar 2021

@kittyna5 ja som brala zinkorot a potom nejaky vyzivovy doplnok na vlasy ale to zatial beriem iba par dni no vlasy mi teda padaju dost. Staci ked si chytim vlasy potiahnem a vypadne aj 10 a to si ich takto chytam skoro stale. A po porode nie som mam 16

missviolet
2. mar 2021

Ked pen 10.... ja si davam vlasy na hromadku a dala som si namahu spocita. Som kazdy den 3 mesiace bola na 300-400 denne. Teraz okolo 150

autor
2. mar 2021

@missviolet no ako ja si takto fakt ze skoro vkuse len tak chytim vlasy a vypadne mi vzdy nejaky ked sa cesem tak to teda tiez porisdna hromadka a ked si ich umyvam tak okolo 100 niekdy aj viac.

katkami123
2. mar 2021

Ahoj, mne pomohol v lekarni vodička do vlasov bioaqanol

autor
2. mar 2021

@katkami123 dakujem😊skusim kupit

katkami123
2. mar 2021

Len musíš si ju vtierat dlhšie, aspoň 3 mesiace do korienkov vlasov

luccija
2. mar 2021

Môžeš byť aj anemicka

cervenaruza123
2. mar 2021

Nedrzis dietu alebo take cosi? Casto sa to stava, ked dievcata zacnu chudnut, drzat diety. Nedostatok zivin to moze sposobit, ked clovek malo je, ale aj privela pohybu, ked je telo prilis znicene.

cukroska
2. mar 2021

Nie ste prvá čo riešime extrémne padanie vlasov aspoň v mojom okolí. Ja, som už bola zúfalá, nakoľko som mala vždy husté vlasy, mám pocit, že mám s nich polovicu. Síce u mňa je to na sto percent stresom, hormónmi, vekom. Ale kúpila som si vlasové hnojivo aj šampón Alpecin a po mesiaci sa mi zdá že padajú menej aj sa mi zlepšuje kvalita. Držím palce. A menej stresu 😉

missviolet
2. mar 2021

Tak sme na tom rovnako :D mne umyvanie 100, cesanie 200 a vzdy ked hrabnem do vlasov 15-20 v ruke. Kedysi mi padali, pred 7 rokmi aj ked nie az takto, a mala som zistenu anemiu, tak teda som sa aj teraz rozhodla uzivat 20mg zeleza a nemecke tsblety na vlasy, maju zinok, biotin, MSM atd... takusto pouzicam specialnu vlasovu kizmetiku. Zda sa mi ze to spomaluje... nacase, mam na temene presvitajucu kozu uz

autor
3. mar 2021

@cervenaruza123 nie ja urcite nie😅jem uplne vsezko zak ako predtym