Padám do depresie?

modrakon
10. aug 2020

Ahojte .Ja v poslednej dobe mávam pocity že úplne som neschopná a nič sa mi nechce.
.spala by som stále kim by sa dalo ...keď spím nemám výčitky, no akonáhle sa zobudím tak si poviem bože zas ráno
. .A možno dôvod je aj že som prišla s o prácu (korona?)...je tomu pár týždňov. Zo začiatku som bola z toho smutna ,pár dní si užívala voľno"a teraz ..ja neviem čo bude ďalej . Kam pôjdem a hlavne či sa zbavim toho stavu 😟viem že to prejde ale už to trvá nejaký týždeň . Všetko mi vadí ,ziarlim , neverím nikomu ani ničomu no som úplne dolu👎niesom zla ale som moc citlivá a neviem čo..ale zase je pravda že to mozem mať aj pred menzesom stavy? asi týždeň už som cítila napätie

seraa
10. aug 2020

@modrakon to proste je taka situácia , pracu si zase nájdeš... plno ludi takto dnes prišlo o pracu... nemusis mat ziadne výčitky kym nepracuješ tak oddychuj zase skoro budes .. vsetko zle raz skončí .. a bude este lepsie .. vzdy to tak je.. tak nezúfaj a neupadavaj do depresii

modrakon
autor
10. aug 2020

@seraa . Verim ze bude lepšie len všetko ja ťažko znašam . Nechcem ľutovať len trošku zmeniť myslenie tak tu na koňovi čítam , premýšľam.

kirjaklambrid
10. aug 2020
https://www.youtube.com/watch?v=wHKOEADA2SM

- SKÚS?!
Mne veľmi pomohol 😊

seraa
10. aug 2020

@modrakon jasne chapem... ja som prave zažila potrat po vela rokov snaženia a konecne tehotenstvo a boom koniec .. tiez mi nie je smiechu..... kazdy daco ma.. vsetko ale prejde a bude lepsie

modrakon
autor
10. aug 2020

Toa mrzí a veriť treba že bude dobre

modrakon
autor
10. aug 2020

@kirjaklambrid pozeram už po troške ďakujem

kirjaklambrid
10. aug 2020

@modrakon verím, že ti pomôže... 🙂 minimálne tak, ako mne 🙂 👍🏼

lauriema
10. aug 2020

@modrakon Ahoj, je mi ľúto co prežívaš ale verím ze si nájdeš 100 krát lepšiu prácu hlavu hore posielam ti❤️

matapo
10. aug 2020

...neboj, bude lepsie. Ja mam tiez taketo stavy momentalne, niekedy citim ze uz nevladzem. Tiez momentalne bez prace ale este na materskej, kt. o par mesiacov skonci, za to tri male deti, manzel od nas odchadza, sama na deti, sama na cely dom, momentalne prazdniny deti doma, kolotoc uplne nenormalny, nemam kedy ani mysliet, v noci zas nemozem spat, na jesen mam statnice, nemam cas sa ucit, nemozem sa sustredit, myslim na to co nas caka, ako bude,...Cez den musim fungovat normalne, stale uspev na perach a drzim pohodu a dobru naladu pred detmi, chodim s nimi po vyletoch, k vode, doma zahrada a uroda o kt. sa musim starat, ale v noci tiez bud spim od unavy ako mrtva ale po 3-4 hodinach spanku zas tie starosti vsetky sa vynaraju. Snazim sa drzat nadhlad a posudzovat vsetko z toho pozitivneho uhla. Aj sa mi dari ale zial neda sa to starosti a neistotu hodit len tak za hlavu, ani vsetko obratit na pozitovum a hladat vo vsetkom len to dobre. Stale si len vravim koniec sveta to nieje, hlavne ze sme vsetci zdravi, vsetko sa da zvladnut, su ludia v horsej sitacii a zvladaju to a ziju spokojny zivot. Ozaj ked je zdravie, tak je snad vsetko. Snazim sa uzivat si kazducky den, nejako bude a ja dufam ze bude dobre. Ze najdem pracu, ze budem mat dostatok financii nas zabezpecit a aj nam dopriat pekny a spokojny zivot. Drzim ti palce k dobrej praci. Si asi este mlada a bez zavazkou co je v tomto smere obrovska vyhoda. Dopraj sama sebe cas, sprav veci na kt. bezne nebol cas alebo kt. si odkladala, potes sa niecim, sprav si radost a uzivaj si teraz volno a leto, mozno sa ti uz takehoto volna v dalsom zivote nedostane. Pracu si casom isto najdes.