Padajú mi vlasy. Čo mi pomôže?

kusika
2. okt 2020

Stitna zlaza,hormony ,krvny obraz vsetko ok . Ziadny zapal ani nemam v krvnom obraze. Poradte co vam pomohlo na vypadavajuce vlasy. Ale co mate faaakt overene na seba. Dakujem

robin30
2. okt 2020

Parusan tonikum a sampon

sono2
2. okt 2020

@kusika a všade či len niekde? Čo genetika nemáte to v rodine? Nie si po pôrode? Koľko máš rokov? Farbíš sa? Lebo aj ja som si myslela že už vlasy nemám ako kedysi, veď za mladi mal všetko každý krajšie, ale cez koronu, keď som sa pol roka nefarbila tak zrazu od vrchu taký hrubý vrkoč mam ako dlho nie. Vlasy sa lámali. Ja som teda brala tonikum roky dozadu lebo vpredu som mala pocit ze sa mi zredili vlasy ale teda pár ampul kúra na mesiac lebo fakt len do vrchu v oblasti ofiny a sto euro. Môžem ale odporučiť. Pol roka som brala plus zinok selen a vyložene mi ľudia hovorili že mám viac vlasov

blanblan
2. okt 2020

A so stravou ako? Zinok, selen, proteiny? Tiez som mala velky problem s padanim vlasov a myslim ze problem bol v strave, odkedy si davam viac pozor na jej zloznie aj vlasy sa vyrazne upravili. Nechcem to ale este zakriknut🙂 Isty cas som suplementovala zinok a selen aj to pomohlo

zuzi252
2. okt 2020

Skus vlasove hnojivo. Pred par dnami mi ho kožná odporučili. A ohlasy ma velmi dobre. Uvidím ako zaberie mne

kusika
autor
2. okt 2020

@sono2 po celej hlave mi padaju . Mam 2 rocnu dceru. 35 r prestala som ....dala som sa ostrihat na kratko koli tomu. Mala som velmi dlhe vlasy no cop sa stešil. Praveze jak zacala korona...kopec starosti
..v tedy mi to zacalo

kusika
autor
2. okt 2020

@zuzi252 dakujem veru skusim aj to

kusika
autor
2. okt 2020

@blanblan zinok ten som uz vysadila brala som ho v kuse od januara az doteraz...magnezium...vit D a c som skusala ...potom vyzivovy doplnok na vlasy konkretne....teraz skusam wobenzin....ci nahodou ten nepomoze...

blanblan
2. okt 2020

@kusika poznam to, aj ja som sala vlasy prec, este kratsie ako na fotke 🙂 No ale ak mas starosti, stres...to prave moze byt spustacom, to by si asi mala prvotne nejak vyriesit

perinbabenka
2. okt 2020

Vyskúšajte ajurvédsky čaj Bringharaj, mne veľmi pomohla cca 3-mesačná kúra, a takisto vtierať do pokožky hlavy lopúchový olej...

adriatica28
2. okt 2020

@kusika mne pomohol na padanie vlasov šampónom proti padaniu vlasov pre mužov...
Vlasy mi prestali padať a začali rásť nové..

tweexe
2. okt 2020

Ja vám odporúčam všetkým na padanie vlasov vlasovú vodu, ktorá je extra lacná, mne z nej dorastli kúty - lopuchova voda zn. Alpa.

marcelamlyn
2. okt 2020

@kusika no ja som prišla o dosť vlasov počas liečby a naozaj mi pomohol šampón Hill Vital

kusika
autor
2. okt 2020

@blanblan asi toto bude ono...nooo vyriesit jedine utiect a zalozit iny zivot...ale to nepripada do uvahy.

kusika
autor
2. okt 2020

@blanblan take kratke mam aj ja teraz ako vy :-/

kusika
autor
2. okt 2020

@marcelamlyn mozem poprosit ktorybste mali konkretne ak mozem aj foto pridajte . Dakujem

kusika
autor
2. okt 2020

@adriatica28 kde ste ho kupili v lekarni? Dakujem

adriatica28
2. okt 2020

@kusika objednala som si ho. Ak chcete jeden vám pošlem na skúšku len tak, pomohol aj mne aj mojej sesternici a kolegyni

marcelamlyn
2. okt 2020
marcelamlyn
2. okt 2020

@kusika poslala som Vám mne naozaj pomohol.Ani ostrihať som sa nemusela,to má potešilo.Drzim palce😊

kusika
autor
3. okt 2020

@marcelamlyn velmi pekne dakujem

kusika
autor
3. okt 2020

@adriatica28 velmi pekne dakujem . Skusim vsetko postupne co mi tu radia vsetky. Lebo uz som zufala. :-/

eliska13
3. okt 2020

@kusika u koznej si bola?z vl.skusenosti Ti píšem, ze keď som mala stresy mohla som jesť x vitamínov, minerálov a vlasy padali a padali.medzi riadkami čítam, že sa niečo deje, keď píšeš len zbaliť sa a vypadnúť....ešte u gynekológa Ti robili profil?

marticka85po
3. okt 2020

Mne pomohlo toto,kupila som na notine za par eur

kusika
autor
3. okt 2020

@eliska13 u gynekologa som bola ukazala som foto ked bolo vsetko ok a ked uz vypelichana 🙈 robila my testy co bolo zevraj potrebne vediet. Vsetko som mala v poriadku. Stitna,pecen ,cervene krvinky,cely krvny obraz ok...ani zapal nic ze. Aj dokonca hned urobila ster z krcka maternici aj to ok. U koznej som zatial nebola. Nestipe,nesvrby ani vyrazky uplne cistu pokozku mam. Spolahla som sa nato ze aj kadernicka pritvrdila ze pokozmu mam zdravu

kusika
autor
3. okt 2020

@eliska13 noo stresov mam dost a aj nervov. A spanku velmi velmi malo :-/ dost casto max 6 hodin aj to mala ma zobudi nie raz medzi spankom .

engel76
3. okt 2020

Mne zabrala tato voda a je k tomu aj sampon. Dostat v müller drogerie v Rakusku.

adriatica28
3. okt 2020

@kusika pošli mi adresu do ip a pošlem ti ho na skúšku domov. Len ťa poprosím aby si mi po cca mesiaci napisala ako si spokojná..😉

tanika
4. okt 2020

@engel76 môžem sa spýtať to sú vitamíny ? Šampón ? Serum ?

engel76
4. okt 2020

@tanika to na obrazku vcera je serum, ktore sa vmasiruje do vlasov. A teraz dam foto samponu. Najprv som pouzivala obojr a neskor uz len to serum.

petra_ko
5. okt 2020

@kusika Ahoj, mne velmi pomohol Reparex Hair loss. Je to tinktúra, bylinkový extrakt, aplikovala som si ju ku korienkom vlasov a prestali mi padať, okrem toho mi začali aj rýchlejšie rásť, asi 1,5 cm za mesiac. Tiež vlásky boli vyživené a pekne sa leskli. Kúpila som v lekárni.