Pád z motorky - liečenie

zloba666
21. aug 2020

Ahojte, chcela by som sa poradiť kam ísť na do liečenie,.. Partner si zlomil hrudne stavce 🤷‍♀️ a chcela by som poradít kam ísť? Na Kováčovu? Mate skúsenosti?

miskooo1987
21. aug 2020

V kovacovej bola veľmi dobrá starostlivosť, ale trochu iné dôvody (babku z porážkou som tam mal)... a veľmi jenpomohli... už po týždni bol vidieť progres oproti mesiacu v nemocnici predtým... ale iná diagnoza...

zloba666
autor
21. aug 2020

@miskooo1987
Aj tak ti veľmi pekne ďakujem 🙏
Za odpoveď..

miskooo1987
21. aug 2020

@zloba666 ale fakt, jedlo, starostlivosť aj všetko bolo top, proste keď bola ešte úplne nevládna tak asi raz za 30 minút za ňou prišli skontrolovať, a všetko... ale bolo to dávnejšie, 2012, a potom sme jej (vtedy ešte otec...) doplácali predĺženie pobytu... ale pomohlo

mogaa
22. aug 2020

@zloba666 predpokladám že myslíš kúpele....po zlomenine má nárok na kúpelnú liečbu v skupine A keďže pobyt aj procedúry hradí poisťovňa, tak mu aj kúpele určuje poisťovňa.....pri B -čku si platí sám ubytovanie, takže si kúpele môže vybrať ...samozrejme môže na žiadosť napísať konkrétne kúpele ale nemusia mu ich schváliť....čo sa týka Kováčovej je veľký rozdiel LD Marína, Detvan alebo NRC.....Pokiaľ priateľ nie je na vozíku tak s najväčšou pravdepodobnosťou dostane Detvan a teda tam rehabilitácie nič moc....