Ozonoterapia - C a TH chrbtica

pepina480
12. aug 2024

Ahojte, prosim ma niekto pozitivnu skusenost s ozonoterapiou?Poznam ludi, ktorym to moc nepomohlo, ale vacsinou sa jednalo o ludi, ktorym uz hrozila operacia. Mne zatial nehrozi. Ja mam povysunute platnicky v krcnej 3,2mm a v hrudnej chrbtici 3,1mm. Rozmyslam nad ozonoterapiou. Mam sedavu pracu, takze aj ked cvicim SM system, stale mam bolesti. Dakujem za kazdu skusenost.

kacena4
12. aug 2024

mne nepomohlo. zalezi ci olatnicka tlaci na miechu (utlak na koren) ak nie tak by mohlo pomoct. dcera mala viac vystupene zasunuli sa dennym cvicenim sm systemu cca po 2 rokoch

xxemma
12. aug 2024

Mam to urobene uz 10r rokov, tiez krcna. Klop, klop zatial ok. Robili mi to pod CT.

oli18
12. aug 2024

@xxemma co mas urobene? Ozonoterapiu? Pomohla ti na 10 rokov?

xxemma
12. aug 2024

@oli18 robena krcna, platnicka vysunuta skoro 4mm, tlacila na nerv a nejaku cievu, pricom mi z ruky vobec neodtekala tekutina, ruka naluata na priasknutie, nedokazala som sediet a drzat hlavu bez podoprenia, problem bol uz aj lezat. Hrozila operacia. Primar chirurgie v RK mi ako pislednu moznost odpirucil ten Kubin. Dobre som urobila.
Najprv priestor roztiahnuty ozonom, vstrieknuta moja plazma + kolagen. A ano uz 10r drzi, sportujem atd. Ked je veeela namahy, tak citim ale po oddychu zase ok.

oli18
12. aug 2024

@xxemma tak ty si mala robene specialne v kombinacii, tak pomohlo. Lebo len samotny ozon vo vacsine pripadov nepomaha a ak ano, tak na chvilu. Mne doporucoval dr, tak som zistovala medzi znamymi, aj som googlila. Rozhodla som sa neist. Ja som po ooeracii 26 rokov a doporucujem, ak je indikovana.

betulinka1
12. aug 2024

@pepina480 inak ja som mala po sm systéme tiez bolesti ale potom som isla súkromnej fyzioterapeuticke a presne konkretne cviky mi pomohli viac. Ale musim cvicit pravidelne, Cize skoro denne.

xxemma
12. aug 2024

@oli18 mne chceli pri operaci zosrobovat stavce a to som si kvoli praci nemohla dovolit.
Nastastie zatial drzi a ak by sa to nejak zhordovalo, tak pojdem zase. Dufam,ze este dlho bude.
No ozon je len plyn, moze "vyfucat" aj v tkanivach, vypln bola prave ta plazma a kolagen a on to robil tak, ze roztiahol ozonom miesto medzi stavcami kde to bolo pricvaknute a potom tam po troskw vstrekoval tu zmes, zakazdym ked trochu zmesi vstrekol medzi stavce, tak skontroloval pod CT ci este treba zmes doplnit alebo staci, dostrekoval 4x az kym to nebolo ok. Potom som este adi 4m cvicila McKenzie a ked ma to uz potom nebolelo, tak som to cvicenie nechala🙈😉

ema5512
12. aug 2024

@xxemma prosim Vas, kde ste to presne boli?

xxemma
13. aug 2024

@ema5512 ambulancia chronickej bolesti u Mudr. Aziima Ahmadzada DK
https://www.ozonovaterapia.sk/kontakt/

oli18
13. aug 2024

@xxemma oh, bola to narocna procedura. Hlavne, ze pomohlo. Drz sa🍀

ema5512
14. aug 2024

@xxemma dakujem