Ovplyvňuje prechladnutie menzes?

simonkato
8. máj 2012

Babenky pred vcerom som myslela ze uz mi prisla mrcha mala som krvavy toaletny papier ale potom uz nic vcera zase len trolinku na papiery a dnes vobec.Co to znamena snazime sa o babo a som z toho v pomikove.Mrchu mam nepravidelnu od kedy sme prisli o malicku a chodi si haj buj.Teraz som uz 34DC test som si robila este min tyzden a bol negativny.Mohlo mi mrchu ovplivnit aj to ze som bola dost prechladnuta ?

lucka1987
8. máj 2012

ani ja tomu veru nerozumiem. Podla mna su toto uplne zbytocne otazky tu na MK fore.. opytaj sa v jednej z tem a tam mozes aj svoj problem obsirnejsie a subjektivnejsie popisat.
mne po strate babatka sa cyklus dokonca upravil.. no je normalne ak ti hapruje.. a ak si navyse aj prechladnuta tak je tu mozna pricina tvojej nestandartnej mrchy. v ramci snazilkovania sa, si kup alchemilkovy caj a snaz sa cekyls si vratit spat do normalu. drzim palce

irriss
8. máj 2012

pouzij vyhledavac, sam Te "vyhodi" a zaradi na spravne misto.. 😉 mezi maminky se stejnym (podobnym) problemem..

ponyxx
8. máj 2012

Ahoj, nechcem ti davat falosne nadeje, ale je mozne, ze si tehu. Niekedy sa stane, ze pri ukladani vajicka v maternici sa trosku krvy uvolni. Mne sa to tak stalo pri prvej dcere, pri druhom tehu sa mi to nestalo. Normalne som si myslela, ze spinim na zaciatku menstruacie a potom nic. O tyzden som mala test pozitivny. Kup si citlivejsi tehu test a vyskusaj o par dni. Niekedy tie tehu testy potrebuju dlhsiu dobu od opodnenia kym nieco ukazu. Samozrejme, ze to moze byt tak ako pises ty, ze je to prechladnutim. Prajem ti,aby to bolo to moje 😉 . Kedze tu nemozes pisat, tak mi prosim napis do IP ako to dopadlo, lebo ma to naozaj zaujima. V mojom okoli sa totiz taketo ukladanie vajicka stalo iba mne 😅 Drzim palce

lucka33
8. máj 2012

Aj ja som mala taký jemný ružovo-oranžový výtok, keď som druhýkrát otehotnela. Pri prvom som to nemala, tak som si myslela, že je to začiatok ms, bolo to akurát v tom termíne, no a o týždeň už na mňa vyleteli // 😉 Ale takisto to môže byť aj začiatok ms, do toho to prechladnutie, stresy...Telo je nevyspytateľné... Skús si urobiť ešte jeden test... Držím palčeky 😉

danu
9. máj 2012

@simonkato skus sa pozriet, pripadne opytat v temach na ktore ti dala linky katren