Overené vitamíny a šampóny na rast vlasov

natalia_lowi
27. nov 2021

Ahojte,
Máte vyskúšané čo naozaj funguje na rast vlasov?
Ja mám už 2 roky rovnakú dĺžku vlasov, nechápem a som smutná..užívam a skúškam všetko možné..
Pomohlo vám niečo?
Ďakujem! ❤

noami12
27. nov 2021

@natalia_lowi pravidelne sa dat zastrihnút aspoň konce 🙂 najviac mi pomáha DIXI žihlavovy šampón, používala som hocico, aj hairbrust celý set a barco a nič sa nevyrovná DIXI, ale teda výsledok uvidíš až po nejakej dobe. Dlho som mala vlasy stále v rovnakej dĺžke, ale to preto, nie ze by nerastli, ale ja som si ich žehlila čiže co narástlo, to z koncov sa lamalo. Tak preto hlavne zastrihavat sa aby boli konce vždy zdravé, a už mi o dosť podrostli behom krátkej doby

natalia_lowi
autor
27. nov 2021

@noami12 striham a mam aj dixi, ale nič sa nedeje😀

noami12
28. nov 2021

@natalia_lowi fakt ? 😀 ešte brala som aj biosil vitamíny 🙂

natalia_lowi
autor
29. nov 2021

@noami12 mam aj biosil a davam si asi 5 násobnu dávku 😂

tomikejt
29. nov 2021

@natalia_lowi Ja už skoro rok používam šampón Dr. Sante Anti hair loss a vlasy mi rastu ako burina. Vôbec som to nečakala od šampónu ktory stojí 6 eur liter 😄

natalia_lowi
autor
30. nov 2021

@tomikejt poznám tu značku ale nekúpila som si to ešte ..to fakt tak pomáha??? No idem to skúsiť 😄

tomikejt
30. nov 2021

@natalia_lowi Ja si nemôžem vynachváliť, rastú rýchlejšie a kopec nových.

akinom0077
1. dec 2021

@natalia_lowi nic bohuzial. cely zivot mi rastu vlasy extremne pomaly vyskusala som vselico nic nepomaha niekto to tak proste ma- neriesim

mimi410
11. feb 2023

@natalia_lowi šampóny a tonika tradičnej čínskej medicíny čisto bylinné. Môžte mi napísať správu a môžem vam aj ukázať recenzie od zákazníkov, ak máte záujem. Ja používam na husté vlnité vlasy. Nič iné mi nepomohlo, skôr či neskôr boli vlasy suché, krepovite. Mám dlhé vlnité vlasy ale keďže väčšinou boli ako metla nosila som drdoly. Aj cenovo je to úplne že súper, a to som skúšala aj hydratačné šampóny z lekárne, chvíľu fajn potom sa mi spravili lupiny

floki1994
11. feb 2023

@natalia_lowi ja som vyskusala xy samponov, vitaminom ako revalid a ine z lekarne..nic nepomohlo.. potom som nahodne natrafila na cesku znacky Ryor..maju keratinovy sprej a ine pripravky na prirodnej baze a nie su ani drahe..vlasy mi krasne rastu a nie len do dlzky ale aj nove 🙂

simuska255
11. feb 2023

Tiez pouzivam anti hair loss od dr sante a mozem len odporucit mam celu sadu od samponu masky kondicioner olej . Na to ze mam problemy z vlasmi dlhodobo aj hormonalne tak mi tento produkt velmi pomaha. A skutocne po nom rastu aj nove male vlasky tam kde mi roky nerastli .

nikolap1999
9. okt 2023

@mimi410 môžem poprosiť viac info