Ovčie kiahne v dospelosti

katkavestegova
2. okt 2021

Ahojte.Mám 33 rokov a som sa nakazila v práci od jednej pani s domovu dôchodcov s Pásovým oparom na ovčie kiahne.Mala som prvé dva dni 38,4 teplotu,ale nič ma nebolelo.Bola som len unavená.No v sobotu som už ráno vstala vysypana.Tvar a hlava najviac.Strašne svrbelo. Nakoniec som mala kiahne aj tam dole.Ktoré samozrejme pri mazani sa vysušili a už ich nemám.Tak tiež ma trápi aj krvácanie vaginy.Nič ma neboli do dnes.Ale som občas s toho nervózna.Doktor mi povedal že krvácanie s pošvy je následkom môjho vyrusu.Je to veľký vyrus,ktorý zasiahol všade.Už je tomu týždeň čo trpím na kiahne a krvácam.No musím počkať pondelok,aby som zavolala mojej ženskej.Čo sa týka kiahní už sa sušia,ale svrbia stále.Apropo mne prv diagnostikovali alergiu.Takže nevediac o kiahni ja som sa prvé dva dni sprchovala.A ked som sa na tretí deň dozvedela pravú diagnózu o kiahní,tak som myslela,že je po mne.Lebo,by sa nemalo nijako sprchovať prvých pár dní.Potom som sa nesprchovala nijako.Tak dúfam,že som si neuškodila s tým.Za to krvácanie mam ovavy,ale musím vydržať do pondelka.

lilope
2. okt 2021
katkavestegova
autor
2. okt 2021

@lilope nie… infekcia

lilope
2. okt 2021

@katkavestegova to slovo sa píše vírus.
Len som chcela aby to vedela keďže žiadnu radu nežiadala.

andrea_82
3. okt 2021

Nas syn v 2 rokoch dostal kiahne a o par dni ich od neho chytil manzel. Sprchovali sme ich kazdy den a robili sme kupel z hypermanganu. Pomahalo im to so svrbenim, takze si nemyslim, ze si urobila zle.