Otras mozgu

lukihomamina
8. mar 2014

Ahojte baby, chcela by som sa s Vami poradit....mozno potrebujem trosku ukludnit.....vcera som sa velmi silno buchla do hlavy na hranu nabytka. Vonkajsie poranenie nebolo viditelne....stalo sa mi to tesne pred tym ako som sla ukladat maleho a tak som od bolesti aj hned pri nom zaspala....hlava ma vsak velmi bolela nadalej a tak sme sli vecer na pohotovost....avsak tam sa lekar tvaril velmi neprijemne, ze co ho otravujem...urobil mi sice rontgen ale sotva sa na snimok pozrel a poslal ma domov. Uz je to sice cez 24 hodin ale hlava ma stale velmi boli, som dost unavena a aj mam take slabe zavraty....aj mam pocit na vracenie ale to uz asi skor z nervov. Myslite, ze takyto priebeh je normalny....moze ist o slabsi otras mozgu.....myslite, ze keby mi nahodou hrozilo nieco vaznejsie (krvacanie do mozgu alebo cosi ine) uz by sa to prejavilo? Viem asi Vam pripadam ako cudacka stresacka....ale vazne ma to boli a som uz aj vystrasena. dakujem

mimibb
8. mar 2014

@lukihomamina ahoj ja som mala ako dieta slaby otras mozgu, ked som spadla na lade a príznaky - na chvilu som stratila vedomie, zvracanie a strata zraku tak na cca hodinu, tak si mysli, ze to u teba nebude tak zle a skor z toho uderu je hlava este citliva, ale kazdopadne radsej oddychuj, kym sa to neda do poriadku.. ja som mala vtedy nakazane tyzden lezat, nic viac 🙂

alami
8. mar 2014

@lukihomamina nečudujem sa ti, že stresuješ, pocit na zvracanie nie je príjemný, po úraze, ale teda pravdepodobne to bude z nervozity. Pri krvácaní do mozgu sú zreničky rôznej veľkosti, ale neviem, či musia byť vždy. Nech ti niekto pozrie. Inak, myslím si, že keby si mala čosi, tak už by sa ti to za 24hod prejavilo, asi sa treba hlavne upokojiť.