Otázka na mužov - problém s močením

29. júl 2022

ludia mam 22 rokov a trochu problem s mocenim... asi 2, 3 krat za rok sa mi stane ze ked sa vymocim tak citim ze mi este treba je to neprijemny pocit ale nemam bolesti ani nic a potom dalsia vec ked mocim a docikam zatlacim si na bod pod semennikmi tak zo mna este vyjde kus moču akoze vtedy nemusim mat potrebu este cikat ale ked si zatlacim na ten bod tak zo mna vyjde kusok ako keby som nevedel vyprazdnit mechur :( moze to byt prostata co tlaci na mocovu trubicu v tak mladom veku?? stretli ste sa s tym? urolog ma vysetri az 12.8 som objednany dovtedy asi zosaliem a radsej si precitam real skusenosti ako nieco na pofi strankach dakujem vam

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika11103
29. júl 2022

No ja som baba ale podľa mna tiež keby som si po cikani zatlačila niekam na močový mechúr tak nejaká kvapka ešte vyjde podľa mna to neni nič hrozné pokial nemáš bolesti nevidela by som tam nejaký problém 🙂

tani777
29. júl 2022

Nerozumiem sice,preco si tam tlacis 🤷‍♀️ Ale je normalne,ze v mocovom mechuri ostava nejake mnozstvo mocu aj po jeho vyprazdneni,nazyva sa to rezidualne mnozstvo mocu..myslim (neviem na 100%,to je jasne),ze ak nemas ine tazkosti,tak je to v pohode

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
29. júl 2022

ak sa ti to stane 2-3x do roka, nebude to vazne, skor neprijemne. pri kazdom blbom pocite s mocovymi zalezitostami si navarim urologicky caj a snazim sa viac pit

stanulienkat
29. júl 2022

V močovom mechúri vzdy zostáva takzvaný reziduálny moc, co znamená ak si veľmi zatlaciš brušným lisom, tak určite ešte nejaký moc odíde, aj keď si zatlačis na to miesto kde ty hovoríš. Ak nemáš bolesti, pprerušované močenie, alebo iné ťažkosti, tak by to malo byť OK.

au1994
29. júl 2022

Keď už vieš, že sa ti to deje 2-3krát za rok, KDE SI BOL TEN ROK?