Ortodoncia v okolí Prievidze

myskati
7. feb 2013

Prosim vas, viete mi niekto poradit alebo mate niekto aj priam skusenost s fixnym strojcekom v dospelosti v okoli Prievidze? Neviem si vybrat zubara, ktory s tymito fixnymi strojcekami pracuje - uz som z toho zufala ☹ Poradte prosim 🙂

dudkaaa
8. feb 2013

@myskati ahojky ja som si dala strojcek v dvacatpatke u doktorky kartalovej.sidli pri stanici,bola som snou spokojna

myskati
autor
9. feb 2013

ahoj, a mozem sa taj aj spytat, kolko ta to vyslo? Mala si strojcek aj na hornych aj dolnych zuboch?

zuzikju
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
myskati
autor
28. apr 2014

Ahoj zuzikju, ja som si nakoniec vybrala uplne sama. Bola som na konzultacii u ortodontky Pavliny Ponistovej v tej budove pri stanici a som aj ostala pri nej. Teraz v maji bude rok, ze uz nosim ten fixny strojcek a zatial som spokojna. Budem ho este ale nosit minimalne rok aj alebo dva, tak ti neviem povedat, aky bude vysledok jej prace. Inak velmi dobre ohlasy som pocula na ortodonta Lehockeho v trencine, len mne je to strasne od ruky. Som na materskej a bol by sthm cestovanim problem a potom on je aj dost drahy. A tym, ze nam uz v dospelosti poistovna nic nepreplaca, u mna to ani neprichadzalo do uvahy.

zuzikju
19. jan 2015

@myskati ahoj miskati. dakujem ti za odpoved. ja som taktiez na materskej a este som sa k tomu nedokopala. tiez som premyslala nad lehockym ale tam len vstupna prehliadka stoji 30eur. tak si neviem predstavit cenu za tie rovne zuby.... 😀 mohla by som ta poprosit o nejake info ako sa veci maju? este stale nosis strojcek? a kolko ta zatial liecba vysla u pani Ponistovej? cca. ? dakujem ti

daniela.ho
19. jan 2015

@zuzikju ja sa len tak pripojím ohladne ceny 😀 mna to stálo 2500 eur 😀 myslím že taká cena je asi všade. Platí sa vždy pri návštevách. Chodím do Piešťan.

myskati
autor
19. jan 2015

ja som platila za vstupnu prehliadku 10 eur, za nalepenie strojceka 500 eur a rocne za kontroly miniem cca. 200 - 250 eur. Tento rok v maji budu dva roky, ze ho nosim a vidim uz riadne pokroky. Myslim si, ze si ta doktorka dobre odraba svoju pracu.

zuzikju
21. jan 2015

@daniela.ho dakujem aj Vam za reakciu. 🙂

zuzikju
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
myskati
autor
22. jan 2015

Vies co ja to uz ani nevnimam, ze ten strojcek mam a po druhe strasne rychlo to uteka. Vobec sa toho nemusis bat.

zuzikju
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikju
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkabarborka
25. máj 2016

Ahoj,aj ja mozes odporucit dr.Lehockeho,uz skoro rok nosim strojcek a som spokojna,cena je vyssia,vraj cela liecba bude 3000e ale myslim,ze to bude aj viac... Ale v tomto pripade mi to nevadi,lebo je to dobra investicia. Strojcek som nosila pred 8 rokmi fixny u dr.Ponistovej... Iba na hornych,neviem preco mi nenavrhla aj na dolne... A teraz som si dala opat strojcem kedze zuby sa mi poposuvali,mam zafirovy,zamky su vacsie ako na tom klasickom,ale je to estetickejsie 🙂