Opuch ruky

suzi212
11. sep 2024

Ahojte.Riešili ste niektorá takýto problém? Pred týždňom som si všimla,že mi trochu napuchoval sval na ľavej ruke asi 5 cm od zápästia...Druhý deň to začalo červenať...bolelo to dosť iba na dotyk...po dni to vyzeralo ako mosrina ktorá sa asi v priebehu 4 dni stratila.Malinko opuchnuté to mám stále ale čo má viac trapi je ze ma v tom mieste pichá a bolest mu koluje rôzne po ostatných častiach tele...Raz je to v lakti,chrbtici,nohach,kolenách,krížoch..neviete co by to mohlo byť? Nemám neznesiteľné bolesti,spim normálne len ma to otravuje z čoho to pramení.Mate niektorá skúsenosť..budme rada ak mi pomôžete...

alickapusinka
11. sep 2024

moja kamárátka z bolesti a opuchu ruky nemala v poriadku prsník.

suzi212
autor
11. sep 2024

@alickapusinka bola som v júli na Sone prsníkov a všetko bolo v poriadku...ale nemám opuchnutu celu ruku iba akoby sval na ruke...

alickapusinka
11. sep 2024

@suzi212 aj ona tak bola predtým tiež a za krátko prišlo toto.Aj minule tu jedna pani písala že jej maminu tak začala bolieť ruka a tiež ma problémy s prsníkom nádor.

isis234
11. sep 2024

@suzi212 bolel ma ruka, štípala žila, opuchlo to, bolelo. Z odberu krvi zistili zápal. Atb pomohli. Ortoped dal injekciu a lieky, sprej

suzi212
autor
12. sep 2024

@isis234 kde vám ta ruka opuchla a tiež ti vystrelovala bolest do iných častí?

isis234
12. sep 2024

@suzi212 okolo palca opuch, po zápästie, aj okolo kostí, žila pri zápästí ma štípala, bola navrchu.
Zápal v žile- krv koluje, bolesti vystrelujú do iných častí tela. Je potrebné rozbor krvi.
Ortoped na prístroji zistil zápal

suzi212
autor
12. sep 2024

@isis234 bola som dnes u doktora a pravdepodobne to mám asi z chronického zapalu mandli a dutin...už mi raz tak kolovali vbolesti po tele ale nemala som opuch...mandle sú asi na vine...

isis234
13. sep 2024

@suzi212 hlavne zistili príčinu a nech to vyliečia. Skoré uzdravenie prajem.
Nič netreba zanedbať. Tiež som si viac krát povedala, že načo lekárovi, kupim i voľnopredajné tbl., ale nie všetko sa tak dá.