Opuch piercingu v jazyku

semie
13. aug 2024

Chcela by som sa opýtať kto ma skúsenosť s piercingom v jazyku… ja mam piercing v jazyku už 4 roky a nič podobne sa mi nestalo… asi pred 4 dňami mi opuchol jazyk a veľmi to boli a urobila sa mi tam taka tvrdá gulička… aj keď si dávam kocku ľadu a detinfikujem so sprejom ktorý mi dali na dezinfikovanie po prepichnuti tak to nemizne… vedeli by ste mi podariť čo mam s tým robiť?

egonsk
13. aug 2024

@semie daj si ten pierceng z jazyka von, partner to isto pochopi a ty mozno prides na to, ze bez cinkania jazykom o zuby sa ti lepsie nielen je, ale aj rozprava 😉😁

vannyvanny
13. aug 2024

@semie mne sa stalo podobne po tom čo som zjedla také škoricové guličky ale zľakla som sa tak že som si to vytiahla von a do rana zarástlo

janinah
13. aug 2024

Možno absces.smer zubná amb.

semie
autor
13. aug 2024

a ak ho nechcem dať dole? da sa to nejako riesiť? alebo iba tak že ho važne dam vonku

thirstymonk
13. aug 2024

@semie Tak určite sa to nerieši na modrom koni, ale rieši sa to s príslušným lekárom. Začal by som asi obvodným. Tým ťa nezosmiešňujem, mne sa do určitej miery páčia piercingy aj tetovania, nemam s tym problem, ale fakt sa takéto veci riešia proste s doktorom.

Môže sa to totiž časom zhoršovať.