Opuch líca po vŕtaní zuba

uzanka16
7. apr 2018

Bola som dnes na pohotovosti,vŕtali zub,lebo riadny kaz,pýtala som si injekciu,bežné si dávam pri vŕtani injekciu,nikdy žiadna reakcia,alergie nemám na lieky ani na dáke látky,ubehli 2 hodiny a ja mám opuchnuté líce,skrivili sa mi ústa trocha a stále časť strpnute po injekcii,stalo sa to niekomu?Volala som aj naspäť na pohotovosť kým tam ešte boli ale nič mi nepovedali,že nevedia z čoho taká reakcia.

meandbaby
7. apr 2018

Mne sa to stalo po anestezii moze byt.Do 3 dni by malo ustupit.

uzanka16
autor
7. apr 2018

@meandbaby ďakujem za odpoveď,anestéza prestáva až teraz účinkovať,boli akurát ten vpich a ten opuch akokeby šiel dole smerom k brade kde cítiť ešte umrtvenie,toto sa mi ešte fakt nestalo

lilyianka
7. apr 2018

@uzanka16 ja som bola niekedy strpnuta aj 4h po injekcii, takze urcite to ustupi 😊

uzanka16
autor
7. apr 2018

@lilyianka mňa hlavne trápi že som spuchnuta,išla som k zubárovi bez opuchu a vyšla som opuchnuta

pininka
7. apr 2018

@uzanka16 ano,to sa stava, aj preto,ze ked ti to rozvrtali,ten zapal ktory mohol byt potlaceny sa uvolnil. Treba to ladovat a vyplachovat s repikom

uzanka16
autor
7. apr 2018

@pininka aha ďakujem

meandbaby
7. apr 2018

Ja som kvoli tomu volala zubarke a stava sa to vtedy, ked sa ta anesteza stecie nejako pomimo, neviem to odborne povedat, tym vpichom.to nie je zubom alebo vrtanim, to by ta zub bolel

uzanka16
autor
7. apr 2018

@meandbaby ja som aj hneď volala naspäť zubarke keď som sa zbadala v zrkadle a ona že nevie z čoho taká reakcia,že si mám dať studené a to bolo všetko.teraz riadne otvárať ústa nemôžem,boli na líce keď zujem jedlo

blairgossip
7. apr 2018

To je normalne mne sa to stavalo ako malej ze pri tahani vrtani som mala uplne spuchnute lico..

uzanka16
autor
8. apr 2018

Tak som bola ešte raz na pohotovosti dnes lebo som neodpuchla a ledva otváram ústa,tak mi injekciou praskli cievku včera a preto mam opuch a má to boli,dokonca mi už modrie lice

meandbaby
9. apr 2018

@uzanka16 zle pichla ze?

uzanka16
autor
9. apr 2018

@meandbaby áno zlé pichla

22milos
26. jún 2023

Dobry den. Chcem sa opytat, mam podobny problem po anesteze u zubara. Preslo Vam to? Za ako dlho? Pomohlo Vam nieco? Ak ano poradite mi ze co prosim?