Opuch dolnej sánky a dlhotrvajúca bolesť

kavicka12
26. jún 2022

Ahojte už dva roky sa takto trápim z bolesťou a vymieňam lekárov.Dala som si potahat aj osmičky no jednu ešte mám dolnú na tej strane kde je bolesť a mám aj opuch veľmi ho nevidno no mám jednu stranu tváre trocha väčšiu nevidieť to no keď si to niekto aj všimne myslí si že som opuchnutá od zuba,bola som aj na panoramatickej snímke tam dr.nic nevidela bolesť mám dva roky pravidelnú každý deň ,ak zoberiem liek od bolesti skôr tak mám pokoj ,vôbec ma to miesto neboli ani na dotyk ani zuby ,bolesť ide od sánky až k uchu aj mam tak bodavu bolesť v uchu ,na ORL všetko ok ,vymenila som práve doktor a aj neurológa ,môj doktor mi len dával lieky od bolesti doretu metamistad a citalec vraj je to psichika a tetania a ešte nevie m čo ,neurologická len opísala b
Všetko n a papier a to je všetko vraj od chrbtice,konečne čakám na termín na CT mozgu a chrbtice a ešte RTG sánky no chcela bi som vedieť či niekto nemá skúsenosť s týmto da

lrnka
26. jún 2022

@kavicka12 zapal trojklanneho nervu asi máš

kavicka12
autor
28. jún 2022

@lrnka Môj dr.mi to povedal no bez iných vyšetrení len mi dáva lieky od bolesti

lrnka
28. jún 2022

@kavicka12 aké lieky? Isto flektor

kavicka12
autor
29. jún 2022

@lrnka doreta nezaberala a teraz metamistad ,bola som dnes na krcn om poslala ma na ultrazvuk pre opuch a zobrala výter z mandle vraj jej jedna väčšia ,