Oplatí sa investovať do trvalej epilácie?

zahradkarka
13. aug 2015

Oplati sa investovat peniaze to trvalej epilacie. Je efekt naozaj trvaly? IPL alebo laser?

miadi
13. aug 2015

Ano len sa to musi opakovat par krat..ja som si to dala spravit v ULK niekto si ten laser domaci aj kupi a chvalia ho no neviem sama by som si to pod pazuchou nerobila sak to trosku boli 😀
na nohach som to mala 2x a uz davno a mam furt len par chlpou v podpazusi asi 3-4x uz sa nepamatam tiez su to roky..a nic tam dlho nebolo teraz len 3chlpi 😀 a bikiny som mala len raz lebo tam to bolelo najviac ale stacilo

cawes
14. aug 2015

@zahradkarka ahoj ano ja prave chodim na laser a ja som velmi spokojna

zahradkarka
autor
14. aug 2015

@cawes po kolkych sedeniach vidis zmenu?

miadi
14. aug 2015

@zahradkarka ibaze na laser sa chodi v zime ked mas bielu pokozku a nevystavujes ju slnku zmenu vidis hnet Len casom treba zopakovat

zahradkarka
autor
14. aug 2015

@miadi do zimi vydrzim 🙂 . po kolkych opakovaniach je efekt trvaly?

miadi
14. aug 2015

@zahradkarka zalezi od cloveka ak mas tmave chlpky efekt je lepsi po prvom ti mesiac nebudu rast chlpky mozes si to dat urobit trebars na vianoce ak si teraz opalena a potom znovu v marci a buduce leto by si mohla mat pokoj az do jesene tie chlpi co ti potom narastu su redsie a tensie Ja som mala v podpazusi huste a rychlo rastli ked som rano oholila vecer uz take bodky (laser sa viaže na pigment vlasu preto ak su chlpky svetle blond tak funguje menej)na nohach som mala len 2x naposledy pred 5rokmi a ked tam aj par narastie neni ich moc vidno

natalka13
14. aug 2015

Ja som bola 5x bikiny, 3x podpazusie a podpazusie akoby nic neubudlo a bikiny vidno, ale musim to doma riesit mechanicky. V zime chcem zasa ist. Nohy by som sa asi neoplatila,ale tie mi nevadia,kazdy den ich prebehnem v psrche ziletkou.

miadi
14. aug 2015

@natalka13 mozno zalezi aj kde si bola a aky maju ten laser raz som skusila v mexiku a bolo to ozaj oničom bikiny som dala Len raz asi pred 7rokmi a stačilo to podpazuchami je to super Ja može odporucit ustav lekarskej kozmetiky pri draždiaku

cawes
14. aug 2015

@zahradkarka uz po prvom bola prestalo sa mi to zapalovat teraz som bola na druhom a pola uz nerastie