Operácia zubov múdrosti

nadaa1
20. feb 2017

Ahojte chcela by som sa este opitat zuby mudrosti nemam este von su v dasne moze mi ich zubar vybrat operacne von alebo musim cakat kym mi vyndu dakujem

simca06022011
20. feb 2017

Ak ti nerobia problemy nebudu ich vyberat, naco aj... ak zacnu sa vytlacat alebo robit problem (boelst, zapal...), vyberu ich na stomatochirurgii. Inak viem ze iba ak je nejaky problem, napr. malo miesta, alebo riesia krive zuby tak ich vyberaju len tak... ale nie som zubar neviem 🙂)) Mne vyberali v Dec 2015 a teda boli ma to stale... :D

nadaa1
autor
20. feb 2017

@simca06022011 ja este ich nemam von ale na 1 strane v lavo ma boli ale ja sa bojim ze ci to zvladnem tu narkozu ze ci sa prebudeim a tam

alexia607
20. feb 2017

@nadaa1 ja som bola asi pre 14 rokmi s mojou 1.osmičkou na stomatochirurgii a bol to iba taky maly kopcek ktory vycnieval z dasna, tak ako hovoris, takze vyberaju sa aj take..potom o 2 roky som bola s dalsou osmickou, to uz bol taky maly zub vyrasteny a na dalsi mesiac idem s tretou osmickou na extrakciu, ale tento je uz dost velky zub, tak neviem ako to dopadne...a bojim sa aj ja
A nechapem ako myslis ze ci zvladnes narkozu, ved to bude iba lokalna, takze to budes vsetko vnimať

mihula
20. feb 2017

@nadaa1 mne osmicky nikdy nevysli a tiež,že je to ok

alexia607
20. feb 2017

@mihula tak to ti zavidim 😀

simca06022011
20. feb 2017

@nadaa1 nerobili mi v narkoze ziadnu... umrtvili a za 20 minut som bola vonku a isla domov. A to som mala komplikovanu 8micku, bola natesnana pod 7micku a komplet zakryta. Tato bola kompletne obrovsk stolicka, rozmerom ako 7micka, na RTG je bolo krasne vidiet :D Nezmestila sa vyrast a bolelo ma to priserne aj 2 roky, kym ma tam poslali... tato bola napravo dole

uzanka16
20. feb 2017

Ako pisu ak ta nebolia,nehniju,ziadny zapal neries ich ze nie su von,to nevadi,ja mam 3/4 zubu mudrosti pod dasnom,kusocek len trci a este aj 1,najhorsie je ze podla rongenu su v lezatej polohe,k tomu hniju pod dasnom,dokonca ma jeden bolieva ale na stomatochirurgii mi ich este nechcu dat von lebo som tehu,tak iba trpnem aby nerozboleli viac a porod mam az v septembri tak som nadsena

uzanka16
20. feb 2017

@nadaa1 pri tahani osmiciek neuspavaju,len lokalne umrtvia