Operácia v Neolasik HD - skúsenosti

zuzulkazu
26. jún 2017

ahojte, hladam niekoho kto v poslednej dobe absolvoval operaciu neolasik hd, alebo inu LASIK operaciu, skusenosti s rekonvalscensiou atd
spokojnost nespokojnost =D

alfaaomega
26. jún 2017

Ja som bola v novembri u Vesely OK na iLasik na mieru. Vsetko prebehlo bez problemov, mala som -4,75 a -2 cylinder. Po operacii som videla cely den ako cez hmlu. Nic ma nebolelo ani nepalilo. Na druhy den mi vybrali sosovky, potom tak tyzden sa mi trosku rozmazovalo ako oci pracovali. este tak 2mesiace som citila ze lave ocko pracuje a zaostruje ale citala som na 100%.

zuzulkazu
autor
26. jún 2017

@alfaaomega ahoj ja som bola minuly tyzden v neovizii, kratkozrakost + ma caka este jedna operacia skulenia o par mesaicov ak sa to nejakym zazrakom nenaprvi
, u mna teda po operacii bol zahul ale vyspala som sa a vecer uz ok, teraz som na antibiotickych kvapkach a umelych slzach, podla vysetrenia den po vidim na viac ako 100% aj ked moj subjektivny pocit je ze vidim naprd do dialky =D
ale to som nevidela dobre ani pri okuliaroch kvoli tomu skuleniu asi neviem
ale tak nieje to ani tyzden tak uvidime, oci maju 3 mesiace na to aby sa spametali
este stale musis pouzivat umele slzy? ak ano ake? ja som prekvapena aky slizky kentus to je, a hlavne drahy
a prve dni po operacii mi strasne padali mihlanice, predpokladam ze z tych kvapiek
a stale citim v jednom oku taku tupu pichavu bolest, ale nie v rohovke skor tak v bielku pod vieckom, stale to iste miesto tak neviem ked to nezmizne napisem doktorke
snad to bude ok=D
ty si spokojna?