Operácia uší

patreskoo
7. dec 2022

Ahojte,prosím vás, operacia usi dá urobiť aj v lokálnej anestéze ci iba v celkovej ? Ďakujem za odpoveď

zuzik307
7. dec 2022

@patreskoo plasticka operacia aj v lokalke...op. vnutorneho ucha v celkovej

patreskoo
autor
7. dec 2022

@zuzik307 ďakujem, rozmýšľam ze by som do toho išiel..

patreskoo
autor
7. dec 2022

@zuzik307 do plasitky

syslik81
7. dec 2022

@patreskoo u dospelych v lokalke-nieje to nic strasne .. umrtvovacia injekcia trocha stipe ale potom uz ok ..citis smrad spalenej koze a masa.. ako ked sa pali prasa-to je hnusne no necitis .. celkom srand a ujde to rychlo .. bolest sa zvladnut da najhorsie je ten obvaz na hlave cca 10 dni .. a potom uz len celenka a na noc prevoz.. ja som bola cca 10 rokov dozadu ..dcera mala operaciu teraz v lete -ale ona bola uspata kedze je troska posera a ani nerozumela doktorom kedze slovensky nerozprava ...

patreskoo
autor
7. dec 2022

@syslik81 ja sa tiež dosť bojím takýchto zákrokov ..

syslik81
7. dec 2022

@patreskoo nieje coho ..daju ti aj tabletku -naladovku ak potrebujes .. a s liekmi po operacii to das.. moja krpana to zvladla super.. len ten prevez revala ale pre dospeleho je prevez nic .. nemas sa coho bat .. je to riadna zmena pred a po ... ak mas komplex tak isto chod do toho ..zivot je moc kratky aby sme sa trapili nad takou blbostou co sa da sprvit

patreskoo
autor
7. dec 2022

@syslik81 mam z toho depky

syslik81
7. dec 2022

@patreskoo tak sup sup .. prekonaj strach a chod do toho - nebudes lutovat

patreskoo
autor
7. dec 2022

@syslik81 ach preco musím práve ja toto riešiť

syslik81
7. dec 2022

@patreskoo tak bud rad ze je to len taka banalita .. keby si mal vaznejsiu chorobu alebo hendykep alebo esteticku vadu co sa neda odstranit bolo by to horsie .. toto riesenie ma ak mas peniaze a par dni cas na rekonvalescenciu .. potom si povies ze si bol hlupy ,ze si fo toho nesiel skor ..

xsandrax
7. dec 2022

@patreskoo ženy podstupujú oveľa náročnejšie operácie pre krásu 😄 a o rekonvalescencii ani nehovorím, keď týždeň nevieš sám vstať z postele a nedokážeš otvoriť chladničku... 🙈 toto dáš ľavou zadnou 👍

patreskoo
autor
8. dec 2022

@xsandrax ja som posero😂😂

patreskoo
autor
8. dec 2022

@syslik81 je tam aj inak nejaké predoperacne vyšetrenie alebo co?

syslik81
8. dec 2022

@patreskoo pokial nejdes do celkovej tak nie ...ides na knzultaciu dohodnes termin ..pred zakrokom nejes .. nez pojdes tam tak si umyjes vlasy ziadne kremy ani gel na vlasy etc ... ked sa zobudis dostanes tabletky od bolesti chvilu pockas a ides domov... na druhy den aspon mala tak bola mala prevez a potom obden jej to previazovali ale ona bola na orl nie u plastickeho .. tam sa chodi myslim po tyzdni na previazanie ale to iste neviem nepamatam uz

xsandrax
8. dec 2022

@patreskoo asi neuveríš, ale aj ja 😂 keď mi krv brali, tak mi bolo zle a noc predtým som ani spať nevedela 😅 ale ako sa hovorí, pre krásu sa trpí 😂😂😂

patreskoo
autor
8. dec 2022

@xsandrax presne s tou krvou ako keby som seba videl😂

gaga74
25. feb 2023

@syslik81 Zdravím,čítala som tu recenzie a chcela by som Vás poprosiť o radu ohľadne operácie uší,lebo vidím,že máte s tým skúsenosť.Syn dlho po tom túžil,konečne sa to odhodlal absolvovať,no akurát pred týždňom mu dali dolu bandáž,no pravdu povediac, čakali
sme iný výsledok.Uši sú dosť blízko hlavy.Viete mi poradiť,či to ešte nejako povolí.Dakujem za odpoveď.

syslik81
25. feb 2023

malo by to este povolit .. vela ludi ma opacny problem a to ze niesu zas az moc pri hlave .. takze nech je rad .. jazva sa bude hojit a popusti trocha a tiez ak je este dieta hlava rastie meni sa ..

sajfer
7. aug 2023

@gaga74 ahoj, mozem sa spytat ako stary je vas syn? nas ma 8.5r, a uvazujeme o korekcii.
Viete odporucit kliniku? dakujem 🙂