Operácia pupočníkovéh pruhu na Antolskej

helen4
21. sep 2017

Ahojte.Chcem sa spytat ci niektoru z vas operovali na pupoc.pruh na antolskej v Ba v celkovej narkoze?Bude ma operovat Majesky.Mam to po porode. Ako to prebiehalo pred operaciou a po?Dakujem velmi pekne.

siska53
22. sep 2017

@helen4 mne robili aj zlcnik s pruhom naraz. Nastupila som, vecer som uz tusim nic nejedla (bude to 5rokov), dalsi den bola operacia, potom som mohla po nejakom case pit a kedze po zlcniku,tak som dostala len suchare. Na zvysne obdobie pobytu. V stredu som nastupila rano a v sobotu pred obedom som uz bola doma.

helen4
autor
22. sep 2017

Dakujem a pred operaciou ti nerobili klistir,cievkovanie?

siska53
22. sep 2017

@helen4 klystir tusim.nie, ale cievkovana som myslim, bola,len to oni robia vzdy pocas operacie,lebo si nepamatam,ani pri sekciach,ani tu,ze by to robili predtym. Aj narkozu mi dali taku setrnu-pichli mi nieco na oblbnutie a spanie a narkozu len ako doplnok,aspon tak mi to nejak vysvetlili. Ale cievkovani dlho nemas,kedze velmi rychlo vstanes a zacinas chodit.

helen4
autor
23. sep 2017

Ja som mala dve sekcie a cievkovali ma este predtym ako ma uspali teda znecitliveli,..tak preto sa pytam.Mam strach, mam blby pocit a dve make deti asi preto.Dakujem ti ze si sa ozvala.

3aneta1
21. nov 2017

@helen4 mo6em sa spytat ako prebiiehala operacia a ako to bolo pred a po?mna to caka v decembri dakujem

helen4
autor
21. nov 2017

Ahoj.No ja som este nebola na operacii,musela som to uz tri krat odlozit.Budem rada ked sa mi ozves ty po operacii🙂
Dakujem.

xxxxxnnnnn
23. nov 2017