Operácia predného skríženého väzu

damian881
25. jún 2024

Dobrý deň , roztrhol som si v kolene predný skrížený väz a taktiež je roztrhnutý aj bočný . Absolvoval som už všetky vyšetrenia v Košiciach v Nemocnici Šaca . Doktor mi povedal ,že sa obe väzy dajú operovať ale najbližší termín je až v polovici januára lebo to je trošku dlhšia operácia kvôli tomu ,že sú obe väzy mimo. Nepozná niekto nejakého dobrého lekára ,ktorý mu operoval koleno ? Chcel by som sa informovať či nemá voľný nejaký skorší termín .
Ďakujem za odpovede.

seag
25. jún 2024

Na východnom Slovensku nepoznám ale tu na západe v súkromných klinikách ti dajú termín aj za dva týždne len teda treba zaplatiť.

damian881
autor
25. jún 2024

@seag No ja si tiež platím lebo toto je tiež súkromná klinika . Ak niečo poznáte kľudne napíšte a pozriem sa na to . Ďakujem

gemerka17
25. jún 2024

@damian881 sagax v Dunajskej Strede jednoznačne. Pripadne aj trnava ma tiež súkromne zariadenie a lekár by mal byt tiež okej. Priamo v Bratislave je to bieda.

smrigova
25. jún 2024

@damian881 Dcére pred 4 rokmi, ale plastiku predného kolenného väzu robili v Košiciach na KVP-procare, Mudr.Staško.

damian881
autor
25. jún 2024

@gemerka17 Ďakujem pekne určite sa na to pozriem

damian881
autor
25. jún 2024

@smrigova Ako je dcéra spokojná? Keďže Košice by mi skrz dostupnosť vyhovovali ale pozerám aj na to aby to bolo dobre spravené.

smrigova
25. jún 2024

@damian881 áno super prístup aj koleno v poriadku, mala aj kúpele, tie je pomohli tiež