Operácia očí

heymissg
9. dec 2021

Ahojte

Zvažujem operáciu oči, nosím okuliare do diaľky. Aké máte skúsenosti?

peronela
9. dec 2021

Ahoj. Ja som bola tento rok v máji a som spokojná

heymissg
autor
9. dec 2021

@peronela a kde si bola? Aká metóda?

peronela
9. dec 2021

Ja som bola v BB metódou Z Lasik

heymissg
autor
9. dec 2021

@peronela ďakujem pekne

daniela3232
9. dec 2021

excimer BA, vsetko super. z -4 na 0

alexandra197
9. dec 2021

Mamina bola v októbri v TT nosila okuliare do diaľky aj blízka na každom oku inú dioptriu zatiaľ veľmi spokojná. Rýchly zákrok, bezbolestný, dobrý prístup.

tratatundra
AMBASÁDORKA
9. dec 2021

Bola som v máji na iClinic v BA na Z Lasik a boli to najlepšie investované peniaze.

1sally12
9. dec 2021

BA excimer pred 7 rokmi. Ale opäť sa mi dioptrie vrátili

nedockavka372
9. dec 2021

@heymissg zdravím, pripnem sa tu, zvažujem operáciu, avšak bolo mi povedané, že mám tenkú rohovku, že do toho asi nepôjdu, tak možno napíše niekto podobnú skúsenosť, či nakoniec bol

primadona
9. dec 2021

aj ja uvažujem nad operáciou neviem sa zmieriť s okuliarmi

zuzanka.zuzu
9. dec 2021

Neovízia 😍 neviem akou metódou a je mi to jedno 😀

janka95
9. dec 2021

Nemali ste niektorá problém že vám trochu ubiehalo jedno oko? Nosím okuliare od malicka v 5 rokoch som mala operáciu oči. A rada by som sa ich zbavila 🙂 mám 2,5 a 3ku diptriu do diaľky🙂 ďakujem za odpoveď.

heymissg
autor
9. dec 2021

No ja som tiež zvedavá či by sa to u mňa dalo. Mam -7 co je už celkom dosť 😏 ale skúsim ísť na to vstupné vyšetrenie že čo mi povedia. Len som chcela nestranný názor.

xckaret
9. dec 2021

@heymissg prosim a daju sa upravit aj +2 dioprie?

iris05
9. dec 2021

@heymissg ahoj ja som bola v excimeri v karlovke a super, vobec nélutujem. Za tyzden boli oci vyliecene

heymissg
autor
10. dec 2021

@xckaret to vôbec netuším

palinohavino
11. dec 2021

@heymissg len nechoďe do iClinic bol som tam minulý rok a okuliare mi zostali a slabšie vidím za šera

adka176
11. dec 2021

Má niekto skúsenosti s operáciou očí v Ružomberku? Ďakujem

heymissg
autor
11. dec 2021

@palinohavino ďakujem za info, ja som bola tam objednaná na vstupné vyšetrenie, ale som to zrušila, čítala som nie moc dobré recenzie. Trochu ma zarazilo že sa ma spýtala či mi rovno spravia aj zákrok. Rozmýšľam nad Neovíziou.

jarka225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katenka2
25. máj 2022

@alexandra197 Ahoj, prosim Ta pekne, kde a u koho bola mamina operovana? Tiez som z TT, uz dlhsie zvazujem operaciu, lebo som z okuliarov opravdu na nervy. Nemam nejako extra silne dioptrie , tusim 2,5-2,75 co potrebujem do blizka, ale uz 62 rokov... Velmi pekne dakujem za odpoved a Tvoj cas 😘

palinohavino
26. máj 2022

Hlavne nikto nechoďte do IClinic

primadona
27. máj 2022

@palinohavino prečo?

palinohavino
27. máj 2022

@primadona Po ich operaci mi okuliare ostali 3 mesiace som ledva videl na meter a keď som bol v inej klinike na vyšetrenie povedali že som nebol vhodný na zákrok a do terez nám horšie videnie za šera

primadona
29. máj 2022

@palinohavino no ved a nemali ste operáciu s doživotnou zárukou?

palinohavino
29. máj 2022

@primadona mal ktorá podľa zmluvy platí 2 roky

primadona
22. júl 2022

@peronela ahoj ake si mala skusenosti s operáciou?

peronela
22. júl 2022

@primadona Ahoj. No čo sa týka operácie, tak to, že je bezbolestná by som veľmi netvrdila, síce samotný zákrok nejako veľmi nebolel, z neho ak tak to zafixovanie oka, ale bolo to dosť nepríjemné a horšie bolo asi tak po polhodine a najbližších pár hodín do rána. Problém bol vôbec oči otvoriť a nakvapkat si kvapky. Ráno sa to už celkom dalo, ale samozrejme oči boli citlivé. Pár týždňov sa zrak ešte vyostroval ale videla som všetko čo som potrebovala. Na jedno oko som ale dlhšiu dobu videla akoby dvojmo a problém bol šoférovať v noci. Ževraj mi zostalo suché oko a tak som si mala kvapkať nejaké viac hydratačné kvapky. Mala by som si ich kvapkať aj teraz len akosi si na ne spomeniem len tak cca za týždeň - dva 😬. Hlavné, že okuliare ani šošovky nepotrebujem a mám od nich pokoj. Momentálne čo badám je len, že sú citlivejšie na slnko takže viac potrebujem slnečné okuliare. A ostala mi nejaká hrubšia jazva takže opätovnú operáciu by mi už asi neodporučili. Dúfam, že ani nebude potrebná a zostane to takto ako je teraz...
A ty už máš po? Či sa len chystáš?

primadona
23. júl 2022

@peronela ja mám po len ešte to videnie nie je dobré ako keby také neostre hlavne vonku ked som a zahladím sa na nejaké písmená a tak.kolko to tebe trvalo kým si videla dobre ostro?

peronela
24. júl 2022

@primadona asi aj par mesiacov hlavne to dvojité videnie sa dlhšie ustalovalo, neboj, bude to dobré...